دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان: حاکمان خود کامه آمریکا که در مصاف با جبهه مقاومت بزرگترین شکست تاریخی خود را در منطقه تجربه کردند و سبک سری آنان شهره عالم گردیده برگ دیگری از دفتر حماقت خویش را ورق زدند

به گزارش فرا تحلیل نیوز حجت الاسلام و المسلمین علیرضا باطنی دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان در خصوص تروریست اعلام شدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا در پیامی این رفتار مستکبرانه و خصمانه را محکوم کرد و گفت: فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت ابا عبد الله الحسین علیه السلام و روز پاسدار را گرامی می داریم و این روز را به سبز پوشان راست قامتی که خون سرخشان را در گرو پاسداری از ارزش های دینی و انقلابی قرار داده اند تبریک و تهنیت عرض می کنیم.
حاکمان خود کامه آمریکا که در مصاف با جبهه مقاومت بزرگترین شکست تاریخی خود را در منطقه تجربه کردند و سبک سری آنان شهره عالم گردیده برگ دیگری از دفتر حماقت خویش را ورق زدند.
رئیس جمهور آمریکا با تروریسم خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرده از ماهیت استکباری نظام سلطه برداشت. این اقدام جنون آمیز اعلان جنگ نظامی است. لذا ضمن محکوم کردن آن اعلان می کنیم این قبیل اقدامات نابخردانه نه تنها خللی در اراده پاسداران انقلاب ایجاد نمی کند بلکه آنان را در مسیر استکبار ستیزی و حمایت از مظلومان جهان مصمم تر کرده و محبوبیت مردمی شان را دو چندان می کند. لذا مردم غیور ایران سپاه را مظهر ایستادگی در برابر زیاده خواهی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس دانسته و تردیدی ندارند که آمریکا از کرده خود پشیمان خواهد شد.

انتهای پیام