نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: آمریکا در ادامه اقدامات خصمانه خود با اعلام تروریستی بودن سپاه، اعلام به جنگ غیررسمی با جمهوری اسلامی کرده است.

به گزارش فرا تحلیل نیوز حجت‌الاسلام احمد سالک با اشاره به اعلام تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا، اظهار داشت: آمریکا با این اقدام اعلام به جنگ غیر رسمی با ایران کرده است که این امر نشان از عجز و ناتوانی آمریکاست. ترامپ و سران سلطه گمان می‌کنند که با تروریستی خواندن سپاه آن هم در روز پاسدار می‌توانند اختلاف و تفرقه را در بین ملت ما ایجاد کنند، اما باید بداند این یک خطا و غلط بزرگی است زیرا بسیج، نیرو‌های مسلح و مردمی پشت سپاه هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرباز‌های آمریکا در منطقه هیچ امنیتی نخواهند داشت، گفت: ۴۰ سال است که در تحریم آمریکا هستیم که آمریکا با تهیه لیستی در ۲۲ محور از چگونگی جنایات خود علیه جمهوری اسلامی در طول این ۴۰ سال پرده برداشت و حماقت دیگر آنها نیز ممانعت کمک به سیل زدگان بود.

وی افزود: انقلاب و سپاه هردو با یکدیگر پابرجا خواهند ماند و در آینده شاهد پیروزی اسلام بر استکبار جهانی به همت همین دو عنصر خواهیم بود. بر اساس قانون اساسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در نخستین روز‌های پیروزی تشکیل شد، همچنان در نقش نگهبانی و حمایت از انقلاب باقی خواهد ماند و وظایف و قلمرو فعالیت خود را که بر اساس قانون تعیین شده را با همکاری و هماهنگی به نحو احسن به سرانجام می‌رساند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم