سخنگوی باشگاه سپاهان گفت: امیر قلعه‌نویی به دلیل حمله عصبی و به دستور پزشکان هم‌اکنون در بیمارستان تحت نظر است، حال عمومی وی مساعد بوده و خطر رفع شده است.

به گزارش فرا تحلیل نیوز علی پزشک امروز در گفت‌و‍‌گو با خبرنگار ورزشی فارس در اصفهان پیرامون آخرین وضعیت سرمربی تیم سپاهان اظهار داشت: امیر قلعه‌نویی به دلیل حمله عصبی و به دستور پزشکان هم‌اکنون در بیمارستان تحت نظر است، حال عمومی وی مساعد بوده و خطر رفع شده است.

سخنگوی باشگاه سپاهان ادامه داد: طبق اعلام پزشکان زمان ترخیص وی از بیمارستان هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر پزشکان و وضعیت جسمانی وی دارد.

وی در خصوص حضور اعضا هیأت مدیره سپاهان در ورزشگاه نقش‌جهان در دیدار سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان تصریح کرد: هیأت مدیره سپاهان از نزدیک نظاره‌گر این دیدار بودند و پس از اتمام بازی نیز در رختکن حضور پیدا کردند، دوست داشتیم حمایت‌های که در تمرین صورت می‌پذیرفت ادامه دار باشد، این برد فشار را از روی تیم برداشت و امیدواریم در ادامه نتایج خوبی کسب کنیم.

پزشک در خصوص حضور طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ورزشگاه نقش‌جهان در دیدار سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان تشریح کرد: حضور وی مایه دلگرمی بود، اکنون بحث حمایت از سپاهان مطرح است و همه دست به دست هم داده‌اند تا این موضوع محقق شود.

انتهای پیام