در آن ارتفاع و آب و هوا، این مصرع را زیاد زمزمه کنید؛ “جام می و خون دل، هر یک به کسی دادند”. در عین حال اگر متوجه باشید، این توهین به خود شماست.

به گزارش فرا تحلیل نیوز  محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت:

ملالی نیست؛ الّا این که آقای اسدالله اسدی (دبیر سوم سفارت کشورمان در اتریش) از دهم تیر ماه ۱۳۹۷ در آلمان بازداشت و سپس به بلژیک منتقل شده و درتمام این مدت تحت فشار و آزار و اذیت بوده است.

اکنون ۱۳ ماه از آن تاریخ می گذرد و لابد هر روزش برای دیپلمات مظلوم ما به اندازه یک ماه گذشته است.  آقای ظریف در آن زمان به همین یک توییت بسنده کرد: “چقدر تعجب‌برانگیز است همزمان با سفر هیئت ایرانی و رئیس‌جمهور به اروپا (اتریش)، یک نفر دیپلمات بازداشت شده است”!

آقای ظریف و جناب عراقچی! هر وقت با هواپیمای FIRST CLASS  از فراز دریای مدیترانه و ارتفاعات دیدنی اروپا می گذرید، به وین و پاریس مسافرت می کنید، در هتل های مجلل مثل هتل کوبورگ مستقر می شوید و آب و هوایی تازه می کنید، یادتان باشد همکار منصوب شما  ۳۹۴ روز است که تحت فشار و اذیت قرار دارد.

در آن ارتفاع و آب و هوا، این مصرع را زیاد زمزمه کنید؛ “جام می و خون دل، هر یک به کسی دادند”. در عین حال اگر متوجه باشید، این توهین به خود شماست.

به یاد بیاورید که این بازداشت وقیحانه، همزمان با سفر آقای روحانی به اتریش اتفاق افتاد و حرمت میهمان عالی رتبه را این گونه نگاه داشتند!

یقین بدانید اگر یک دیپلمات اروپایی در ایران بازداشت شده بود، تا به حال صد بار برجام را به هم زده بودند؛ هر چند که بدون آن هم مشغول راهزنی و گردنه گیری هستند. آنها جز زبان قدرت و اقتدار که خوب متوجه می شوند، زبان دیگری را نمی فهمند.