در قالب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور گیتی‌پسند اصفهان با برتری از سد میهمان خود گذشت.

به گزارش فرا تحلیل ، در قالب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۸ آبان ماه در سالن پیروزی، گیتی‌پسند اصفهان میزبان سوهان محمد سیما قم بود.

حسین امیری، محمدمهدی حقوقی، محمدعلی سیاحی و علی اسماعیل سزاری قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

برای گیتی‌پسند سپهر محمدی، محمد کشاورز، محمد شجری، افشین کاظمی، سعید عباسی، مهران عالیقدر، حسین حسینی، مهدی جاوید، مسلم اولادقباد، سعید افشاری، محمدحسین درخشانی و علی‌رضا جوان به میدان رفتند.

محسن بخشی، ناصر اطمینان، محمد عالی، علی‌رضا وفایی، هاشم فرج‌زاده، روح‌الله ایثاری، مسعود ایازی‌پور، محمدرضا دهقانی، سید مصطفی موسوی‌خواه، وحید حاجی‌اسماعیلی، محمد کرمانی و سید حسین رضوی ترکیب محمد سیما قم را برای مصاف با گیتی‌پسند تشکیل دادند.

گل‌ها:
برای گیتی‌پسند محمد شجری دقیقه ۱۵ و ۲۳، مسلم اولادقباد دقیقه ۲۲، مهدی جاوید دقیقه ۳۰
برای سوهان محمد سیما قم ناصر اطمینان دقیقه ۳۹

شرح بازی:

در دقایق ابتدای این بازی هر دوتیم فشار خود را برای گل‌زنی اعمال کردند که سهم فشارهای گیتی‌پسند از میهمان خود بیشتر بود اما گلی به ثمر نرسید؛ در ادامه روند بازی دوتیم همچنان برای نفوذ و گلزنی تلاش کردند که در این بین اشتباه بازیکنان مانع گل‌زنی دوتیم شد.

در دقایق پایانی نیمه نخست سوهان محمد سیما قم فشار خود را بر روی سپهر محمدی افزایش داد اما با دقت مدافعین گیتی‌پسند یک ضد حمله نصیب سرخ‌پوشان شد و محمد شجری توانست اولین گل تیم خود را به ثمر برساند تا نیمه اول دیدار با نتیجه ۱ بر ۰ به‌سود میزبان به‌پایان برسد.

با شروع نیمه دوم حملات گیتی‌پسند جان دوباره‌ای شاگردان لک با پاس‌های کوتاه و سریع توانستد در کمتر از یک دقیقه ۲ گل توسط شجری و اولادقباد به‌ثمر برسانند تا برتری خود را در بازی افزایش دهند؛ در ادامه روند بازی گیتی‌پسند فشار خود را بر روی دروازه قمی‌ها حفظ کرد تا در نهایت مهدی جاوید با یک سوپر گل تکنیکی گل چهارم تیم خود را وارد دروازه سوهان محمد سیما کرد.

در ادامه روند بازی گیتی‌پسند همچنان به حملات خود ادامه داد و قمی‌ها دفاع کردند در دقایق پایانی این دیدار بازی تکنیکی جای خود را به بازی فیزیکی داد و بازیکنان گیتی‌پسند با خطا‌های مکرر یک پنالتی تقدیم میهمان کردند که در نهایت سپهر محمدی پنالتی را دفع کرد.

کارت زرد:

کارت قرمز:

محدودیت ۵‌خطایی: گیتی‌پسند از دقیقه ۳۴

حواشی:

• هواداران گیتی‌پسند استقبال خوبی از این دیدار به‌ عمل نیاوردند.

• این بازی برخلاف دیدار گذشته گیتی‌پسند، پخش زنده نداشت.

• به‌دلیل خرابی اسکوبرد، این دیدار با ۸ دقیقه تأخیر آغاز شد.

• زمین سالن پیروزی به دلیل برخورد بازیکنان با زمین بسیار لغزنده بود و بازیکنان دوتیم به صورت پیاپی بر زمین می‌افتادند.

• هاشم فرج‌زاده کاپیتان تیم میهمان در صحنه‌ای با بازیکنان گیتی‌پسند مشاجره لفظی پیدا کرد که با دخالت داور بازی به‌حالت عادی بازگشت.

• برای نخستین بار در فوتسال کشور با حضور بخش خصوصی، ویدئو چک در سالن پیروزی راه‌اندازی شد؛ این تکنولوژِی به صورت آزمایشی در این دیدار استفاده شد.

• در صحنه‌ای از این دیدار داور دوم بازی دچار اشتباه در قضاوت شد که با دخالت داور اول ادامه بازی صورت گرفت.

• کادر فنی سوهان محمد سیما در صحنه‌ای از این بازی به‌ شدت به‌ عملکرد داور معترض بودند که داور این بازی فرید نقش‌بند مربی سوهان محمد سیما قم را از روی نیمکت اخراج کرد.

• گیتی‌پسند با وجود برتری مطمئن در این بازی، در دقایق پایانی این دیدار دست یه سیستم پاورپلی زد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس