مشاور فرمانده کل سپاه گفت: روی کار آمدن حزب لیکود، دوگانگی‌های سیاسی را به اوج رسانده و خشم و گسل‌های اجتماعی را افزایش خواهد داد. ادامه این روند موجب وخامت اوضاع دولت و تشدید آسیب‌پذیری‌ها و منجر به بروز ناآرامی‌های اجتماعی در درون اسرائیل خواهد شد

به گزارش فراتحلیل نیوز، حجت‌الاسلام حسین طائب مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تحلیل وضعیت رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: با توجه به تلاش‌های گسترده دولت فعلی رژیم صهیونیستی برای حفظ دولت، بازگشت مجدد نتانیاهو به قدرت، سبب تضعیف دولت دموکرات‌ها در آمریکا می‌شود و انتخابات دیروز، شروع یک چالش جدید برای اسرائیل و آمریکا خواهد بود.

وی افزود: علی‌رغم درخواست «بنت» از جمعیت خاموش اسرائیل و طرفداران خود برای حضور در خیابان‌ها و شرکت در انتخابات، بعد از برگزاری ۴ انتخابات در طول یک سال، با اقدامات تند و رجزخوانی‌های طرفداران نتانیاهو مبنی بر برخوردهای رادیکال با مخالفان آن‌ها، اوج دوگانگی سیاسی – اجتماعی و خشم و کینه سیاسی شکل خواهد گرفت.

طائب تصریح کرد: روی کار آمدن حزب لیکود، دوگانگی‌های سیاسی را به اوج رسانده و خشم و گسل‌های اجتماعی را افزایش خواهد داد. ادامه این روند موجب وخامت اوضاع دولت و تشدید آسیب‌پذیری‌ها و منجر به بروز ناآرامی‌های اجتماعی در درون اسرائیل خواهد شد و نتیجه، آن خواهد شد که همان برنامه‌هایی که برای ایران در نظر گرفته بودند را به خودشان در اسرائیل و آمریکا باز می‌گرداند.

  • منبع خبر : فارس