عضو مجلس خبرگان رهبری : بر اساس روایات دینی افضل اعمال انتظار فرج است و حاکی از آن است که باید در این مسیر و برای سربازی امام زمان (عج) در خود آمادگی ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار فرا تحلیل نیوز دیدار نوروزی مجمع نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان همزمان با سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) با حضور جمعی از نخبگان فکری، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اصفهان و اعضای تشکل‌های عضو این مجمع برگزار شد. در این دیدار که بخش های متنوع و مختلفی داشت از جمله سخنرانی حضرت آیت الله مهدوی از اعضای شورای عالی مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان که با اشاره به ویژگی معنوی شب نیمه شعبان افزود: بر اساس برخی روایات این شب در ‌ردیف شب‌های قدر مطرح شده است و این شب در تقدیر شب قدر موثر است.

آیت الله سید ابوالحسن مهدوی با اشاره به آیه ۵ سوره قصص، اظهار کرد: در این آیه حکومت مستضعفین و تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) از باب منت بیان شده است و منظور از منت‌های الهی ایصال بشر به سمت نعمت و در واقع هشداری به جایگاه نعمت ولایت و حکومت مهدوی است.

این استاد حوزه علمیه ادامه داد: به تصریح روایات هیچ کس اجازه تعیین اجمالی و تفصیلی زمان ظهور را ندارد ولی بسیاری از نشانه‌ها و شرایطی که در روایات ائمه معصومین بیان شده است، محقق شده است.

این عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: بر اساس روایات دینی افضل اعمال انتظار فرج است و حاکی از آن است که باید در این مسیر و برای سربازی امام زمان (عج) در خود آمادگی ایجاد کنیم.

عضو شورای عالی مجمع نیروهای انقلاب با اشاره به برخی ویژگی‌های یاران‌امام زمان (عج) تصریح کرد: خداباوری و توحید در وجود یاران امام زمان (عج) تثبیت شده است و در عمل نیز این افراد برای نیکوکاری سبقت می جویند و امروز هم کسی که ایمان قوی دارد در راه ولایت فقیه که در امتداد راه امام زمان (عج) است از سرزنش ملامت‌کنندگان خوفی ندارند.

انتهای پیام/