دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان اصفهان در محکومیت ترور شهید محسن فخری‌زاده، مقابل سازمان انرژی اتمی ایران، منطقه هسته‌ای اصفهان تجمع کردند.

به گزارش فرا تحلیل نیوز ، دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان اصفهان در محکومیت ترور شهید محسن فخری‌زاده مقابل سازمان انرژی اتمی ایران، منطقه هسته‌ای اصفهان تجمع کردند.

دانشجویان اصفهانی ضمن سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر منافق» و… خشم خود را نسبت به اقدامات تروریستی دشمنان علیه کشور و ترور شهید دانشمند فخری‌زاده نشان دادند.

دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های استان اصفهان با در دست داشتن پلاکاردهایی ترور شهید فخری‌زاده را محکوم و خواستار برخورد و پاسخ جدی مسؤولان نسبت به این جنایت آن هم در خاک کشور ایران شدند.

در این تجمع جواد معینی خواننده انقلابی به اجرای یک قطعه موسیقی پرداخت و پس از آن سایر دانشجویان انقلابی نیز به کادر حفاظت و اداری سازمان انرژی اتمی ایران، گل اهدا کردند.

در پایان دانشجویان بیانیه ای را قرائت کردند:

«سیزدهم آبان‌ماه یادآور تبعید غریبانه‌ روح خدا است که فریاد رسا و محکم خویش را در اوج تنهایی بر سر قبله‌ مستکبرین عالم کشید تا آغازی باشد بر مسیر پر فراز و نشیب مجاهدت و مبارزه‌ روح‌الله و فرزندانش در مسیر حق و خط بطلانی شود بر باور پوچ امکان همزیستی حق و باطل. در پایان بیانیه‌ای توسط یکی از دانشجویان بسیجی خوانده شد که متن آن به شرح زیر است:

فریاد‌هایی که امام در مسجد اعظم قم بر سر استکبار خارجی و نوکران داخلی‌اش کشید در ۱۳ آبان ۵۷ از حلقوم نوجوانان و دانش‌آموزانی بیرون آمد که خون رگ‌هایشان خیابان‌های تهران را گلگون کرد و سرانجام آن فریاد قوت بازوان دانشجویانی شد که در قلعه‌ی خیبر گشوده و فاتح جاسوس‌خانه‌ی آمریکا در ایران شدند و آخرین رشته‌های امید آمریکا و لیبرال‌های داخلی برای تداوم سلطه بر ایران را پاره کردند.

امام از آغاز مبارزه، رویارویی با آمریکا و استکبار را خط نشانی برای انقلابیون قرار داد تا ره گم نکنند و در طول سالیان نهضت مدام بر این مهم تأکید داشت، این باور از ابتدا در جان دانشجویان پیرو خط امام نشست و اولین ثمره‌ی آن تسخیر لانه جاسوسی بود.

امروز جنبش دانشجویی استمرار همان شجره‌ی طیبه‌ای است که سرسپرده‌ امام خویش است و بر همان باور است که مبارزه‌ با آمریکا نه توهم توطئه که در ذات انقلابی است که ریشه در قلب مستضعفان عالم دارد و  دانشجویان امروز مدعی  مبارزه با مستکبرین و نفوذی‌هایی هستند که خون تمام مستضعفین را در شیشه کرده و از هیچ دشمنی آشکار و پنهانی برای خاموش کردن آتش انقلاب مردم ایران دریغ نمی‌کنند.

حوادث این ایام اولا نمایش ابعاد گسترده دشمنی استکبار و آمریکا و ثانیا برهانی قاطع و محکم بر این مدعا است که آمریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی مخالفت دارد و این دشمنی در ذات استکباری آمریکا است و لذا در اصل این دشمنی تفاوتی بین آمریکای ترامپ با آمریکای کارتر، بوش، اوباما و هر رئیس جمهور دیگری نیست.

دشمنی آمریکا با پیروزی انقلاب اسلامی، خصوصاً پس از انقلاب دوم علاوه بر تبعید و خونریزی و کشتار وجوه پیچیده‌تر و وسیع تری بر خود گرفت تا زخمی عمیق‌تر و کاری‌تر بر پیکره‌ی انقلاب اسلامی ایران وارد کند.

از شبیخون فرهنگی گرفته تا ایجاد جنگ‌های امنیتی و قومی و فتنه‌انگیزی که اگر نبود روشنگری‌های پیر و مراد ما به سختی ریشه‌ی این فتنه‌ها نمایان می‌شد.

در گام اول راز اصلی پیروزی بر دشمنی استکبار و آمریکا در عرصه‌های گوناگون ریشه در سه امر داشت، اولا وجود رهبرانی الهی که دشمن شناس و شجاع بودند، ثانیا حضور قاطعانه‌ی مردم در مواجهه‌ی با دشمن که از عمق ایمان اسلامی و اعتماد به کلام امامین انقلاب نشات می‌گرفت و ثالثا بی اعتمادی کامل مسئولین نظام جمهوری اسلامی  به آمریکا و تمام اذناب مستکبرین.

نظام جمهوری اسلامی توانست در گام اول بعد از سیلی محکمی که دانشجویان بر چهره‌ی استکبار نواختند و لیبرال‌ها و آمریکا دوستان را منزوی کردند علی رغم ریزش‌ها و کم کاری‌های برخی در داخل در عرصه‌های اساسی مقابل دشمنان پیروز شود، اکنون در مسیر آغازین گام دوم انقلاب، استکبار با همراهی تمام وسعت جغرافیایی و اندیشه‌ای خویش علاوه بر عرصه‌های گذشته آتشی سنگین بر معیشت ملت ایران گشوده و خنجری علیه اقتدار منطقه‌ای ایران و همبستگی جریان مقاومت در منطقه کشیده است.

دشمن به دنبال آن است که با فشار اقتصادی و تضعیف بازوان جبهه‌ی مقاومت در کشور‌هایی همچون عراق و لبنان و سوریه و… انقلاب اسلامی را به عقب نشینی از اصول اساسی خویش در مواجهه با استکبار وادار کند و این میسر نمی‌شود جز با همراهی کج فهمان و کج‌اندیشانی که تاب تحمل فشار ندارند و خسته و بریده از آرمان‌های انقلاب‌اند و یا خودفروخته و خودباخته‌اند.

آنان که امروزدر داخل کشور و در قلب جبهه‌ی مقاومت به اثرگذاری فشار اقتصادی آمریکا به واسطه سوء مدیریت، فساد، رانت و قاچاق و… کمک میکنند و یا نسخه‌های تجویزی مستکبرین مانند قراردا‌دهای ننگین بین‌المللی را راه حل اساسی می‌دانند جاسوسان نانوشته‌ی استکبار در نظام جمهوری اسلامی هستند.

۱۳ آبان متعلق به دانشجویان مومن انقلابی، شجاع، دلاور و مبتکری است که باید دست به کاری بزنند و دشمن را از ابتکار و حرکت باز دارند، ۱۳ آبان انقلاب دوم بود بدین معنا که جلوی تحرّک ابرقدرتِ پُرروی زیاده‌خواه آمریکا را در داخل کشور گرفت و جنبش دانشجویی امروز استمرار همان غیرت جوشان دانشجویان سال ۵۷ است و هر گونه اقدام خائنانه که انقلاب اسلامی را در برابر دشمنان آسیب پذیر نماید در نطفه خفه خواهد کرد و از هر فرصتی بهره خواهد جست تا بساط جاسوسانی که به اغیار اعتماد کرده و پیاده نظام جنگ اقتصادی آمریکا در داخل هستند را بر هم بزند.»

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس