سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: جایگاه من در فوتبال مشخص است و ماجراجویی و یا ریسکی نکردم، موفقیت ذوب‌آهن صرفا به من بستگی ندارد و ماحصل یک کار تیمی خواهد بود، اگر من تنها باشم واقعا شرایط سخت خواهد بود.

به گزارش فرا تحلیل نیوز، لوکا بوناچیچ در نشست خبری پیش از بازی ذوب‌آهن و پیکان در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بعد از ۶ سال دوباره در ذوب‌آهن حاضر شده‌ام و امیدوارم برای مرحله دوم بتوانیم با برنامه‌هایی که داریم موفقیت‌های بهتری داشته باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن افزود: اولین بازی است که به صورت رسمی روی نیمکت ذوب‌آهن می‌نشینم، هفته اخیر خوب کار کردیم و آماده شدیم که برنده شویم؛ بچه‌ها سرحال هستند و در زمین نشان خواهیم داد که برتر از پیکان هستیم و این تیم را خواهیم برد.

وی در خصوص این‌که یک مربی ماجراجو است و ریسک بزرگی را برای هدایت ذوب‌آهن پذیرفته و این‌که آیا می‌تواند موفق باشد و یا خیر افزود: من باید ابتدا اعلام کنم ریسکی را نپذیرفتم و ریسکی در کار نیست، جایگاه من در فوتبال مشخص است و ماجراجویی و یا ریسکی نکردم، طبق اخلاق حرفه‌ای تمام وظایفم را انجام خواهم داد.

بوناچیچ افزود: من پنج سال در قطر کار کردم، مشکل نیز داشتم، سکه دو رو دارد و اتفاقات که رخ می دهد شاید قابل پیشبینی نباشد.

سرمربی تیم ذوب‌آهن در خصوص این‌که وی چه برنامه‌ای برای هماهنگی هرچه تیم خود دارد تشریح کرد: من پانزده سال در ایران مربی‌گری کردم و تجربه بسیار گرانقمیتی دارم، موفقیت ذوب‌آهن صرفا به من بستگی ندارد و ماحصل یک کار تیمی خواهد بود، اگر من تنها باشم واقعا شرایط سخت خواهد بود.

وی در خصوص فعالیتش در طی سال‌های اخیر ادامه داد: در طی سال‌های گذشته در قطر و کرواسی فعال بودم، سابقه حضور در العربیه و الاهلی را نیز در کارنامه خود دارم.

بوناچیچ در خصوص غایبین ذوب‌آهن در دیدار با پیکان گفت: هخامنش فردا مصدوم است و تنها غایب فردا است؛ مشکل الان ما در بخش فوروارد است، مهاجم خارجی ذوب‌آهن هنوز بازنگشته و کار مارا سخت کرده است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس