سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان گفت: ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با انتخاب شعار «نجات اقتصاد کشور» نشان داده است که بیماری کنونی کشور را درست درک کرده و نخواسته که به حاشیه گرفتار شود.

به گزارش فرا تحلیل نیوز مهدی شاکران امروز در گفت‌وگویی اظهار داشت: ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با انتخاب شعار «نجات اقتصاد کشور» نشان داده است که بیماری کنونی کشور را درست درک کرده و نخواسته که به حاشیه گرفتار شود.

سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان ادامه داد: انتخاب هوشمندانه این شعار، حاکی از قصد جدی نیروهای انقلاب برای ورود به عرصه انتخابات برای حل مشکلات واقعی این ملت است و نخواسته که با طرح مسائل حاشیه‌ای و ایجاد دوگانه‌های مضحک و غیرضروری وارد بازی‌های بیهوده انتخاباتی شود. از این رو جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان به عنوان عضو حقوقی مجمع نیروهای انقلاب، با این رویکرد صحیح همراه شده است.

وی تصریح کرد: جمعیت پیشرفت و عدالت در طول مدت فرآیند انتخاب، تمام تلاش خود را برای مطرح کردن چهره‌های جوان، متخصص و متعهد بکار گرفته است که ماحصل آن را می‌توان در پایین آمدن متوسط سنی لیست منتخب به ۴۸ سال و معرفی یک چهره اقتصاددان جوان، نخبه و انقلابی با پشتوانه حزبی و دانشگاهی مشاهده کرد، اما در شرایط پیشرو، همدلی، انسجام و وحدت نیروهای انقلابی در راستای دستیابی به مجلسی نو که اولویت اصلی‌اش معیشت مردم باشد، امری ضروری و ناگزیر است.

شاکران بیان داشت: شایسته است که کلیه گروه‌های سیاسی و فعالین انقلابی از این دریچه به عرصه انتخابات نگاه کنند نه با نگاه منفعت‌طلبی، از این‌رو بسیاری از نامزدهایی که در طی فرآیند مشارکت کرده و منتخب نشده‌اند با احترام به تعهد خود یاری گر دیگر دوستان باشند و نه رقیب آن‌ها.

سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت اصفهان  تصریح کرد: شایعه‌سازی، نفی و تخریب دیگر کاندیداهای جبهه انقلاب، فقط و فقط دودش به چشم مردم می‌رود و دوباره کشور را دچار یک مجلس ضعیف و وابسته گرداند که خسارت آن بر همگان واقفیم.

وی بیان داشت: شایسته است که حامیان دیگر نامزدها، سرمایه اجتماعی نظام و انقلاب را مهم‌تر از جابجایی چند رأی است و در بازی تفرقه سرگرم نشوند.

شاکران در پایان خاطرنشان کرد: جمعیت پیشرفت و عدالت تمام توان خویش را برای تشکیل مجلس انقلابی، متخصص و متعهد بکار خواهد بست و خاضعانه تمام برادران انقلابی خود را به تلاش خالصانه برای دست‌یابی به یک مجلس راهگشا و فعال دعوت می‌کند.

انتهای پیام/