دبیر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان از اختصاص ۳۰۰ تابلو تبلیغات شهری به موضوع محرم و وفاداری یاران امام حسین(ع) در واقعه کربلا خبر داد.

به گزارش حرف شما، به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، دبیر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان از اختصاص ۳۰۰ تابلو تبلیغات شهری به موضوع محرم و  وفاداری یاران امام حسین(ع) در واقعه کربلا خبر داد.

سعید امامی رسالت کمیته فرهنگ شهروندی را اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به شهروندان عنوان کرد و گفت: تابلوهای شهری، شاه راه ارتباطی مردم با این کمیته هستند که در تمام نقاط شهر وجود دارند و مردم به ویژه هنگام قرمز شدن چراغ راهنما از هشدارها و مفهوم این تابلوها آگاه می‌شوند.

وی با اشاره به موضوع تبلیغات شهری و نمایش یادآوری وفاداری یاران امام حسین(ع) افزود: این طرح‌ها از ۱۸ مهرماه به مدت ۱۵ روز بر روی تابلوهای شهری اصفهان نصب شده که به طور ویژه در قالب پنج طرح گرافیکی در مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان به نمایش در آمده‌اند.

دبیر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان خاطرنشان کرد: این تابلوها بر روی ۳۰۰ تابلو شهروندی در سطح شهر اصفهان نصب شده‌اند که هر یک فداکاری‌ها و وفادای‌های یاران امام حسین(ع) در واقعه کربلا را با اشعار و تصاویر جذاب به شهروندان یادآوری می‌کند.

انتهای پیام/ تسنیم