مسؤول هیأت رزمندگان اسلام در استان اصفهان گفت: طوماری در حمایت از اقدامات ناجا در موضوع بدحجابی و پیگیری‌هایی پیرامون انجام دقیق شرح وظایف ۲۶ دستگاه مرتبط با موضوع حجاب که در اقدامات خود کوتاهی می‌کنند، تهیه و در حاشیه اقامه نماز جمعه به امضای مردم رسید.

به گزارش فرا تحلیل نیوز محمد نادرالاصلی اظهار داشت: مجموعه هیأت رزمندگان اسلام در استان اصفهان امروز در حمایت از اقدامات ناجا در موضوع بدحجابی و پیگیری‌هایی پیرامون انجام دقیق شرح وظایف ۲۶ دستگاه مرتبط با موضوع حجاب که در اقدامات خود کوتاهی می‌کنند، فراخوانی انجام دادند.

مسؤول هیأت رزمندگان اسلام در استان اصفهان با اشاره به این‌که اعضای این هیأت در سراسر استان در نماز جمعه حضور داشتند. ادامه داد: در همین راستا طومارهایی در حاشیه نماز جمعه تهیه و از مردم درخواست شد تا با امضاهای خود از اقدامات ناجا درباره مسأله حجاب حمایت کرده و موضوع را به گوش مسؤولان برسانند تا دستگاه‌هایی که در حال قصور در این زمینه هستند به خود بیایند و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.

وی تصریح کرد: در ۹۰ شهر استان که نماز جمعه برگزار شد، این طومار به امضای نمازگزاران رسید و مردم پس از نماز جمعه با امضای طومار، حمل دست‌نوشته‌هایی و قرائت قطع‌نامه حمایت خود را از پلیس در این زمینه اعلام کردند.

نادرالاصلی بیان داشت: در این موضوع از ائمه جمعه هم درخواست کردیم همکاری لازم را داشته باشند؛ مجموعه رزمندگان چه در دوران دفاع مقدس و چه اکنون وظیفه خود می‌دانند که از ارزش‌های انقلاب حمایت کنند، به دلیل آن‌که شهدا خون خود را در این راه فدا کردند، اعضای هیأت نیز احساس می‌کنند که اگر کوتاهی در این زمینه رخ می‌دهد، در صحنه‌ها حضور داشته باشند تا حرکت انقلاب اسلامی به بهترین نحو استمرار داشته باشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس