ستاره مسلمان منچستر یونایتد درباره اسلام گفت: اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه ها می شنوید و اموری مثل تروریستی بودن به اسلام چسبانده می شود.

به گزارش فرا تحلیل نیوز ، پل پوگبا، ستاره مسلمان و فرانسوی منچستر یونایتد در مصاحبه با نشریه تایمز درباره اسلام و قرآن کریم صحبت های جالبی کرد.
پوگبا ابتدا درباره اسلام این طور گفت: برای من اسلام همه چیز در این زندگی است. به دلیل مسلمان بودن از تمام چیز هایی که خدا به من عطا کرده لذت می برم. اسلام همه چیز است و این دین مرا در درک تمام امور کمک می کند.

همچنین اسلام به من احساس صلح و صفای روحی می دهد. اسلام همه چیز در زندگی ام را تغییر داد اگرچه من مسلمان به دنیا نیادم و مادرم مسلمان بود اما او مرا پرورش داد و بزرگم کرد و به احترام زیادی قائل هستم.

وی افزود: اسلام آن چیزی نیست که شما در رسانه ها می شنوید و اموری مثل تروریستی بودن به اسلام چسبانده می شود. این چیز با اسلام کاملا متفاوت است. اسلام چیزی بسیار زیبا است. من اطمینان دارم هر کس اسلام را به خوبی بشناسد ارتباط خوبی با اسلام پیدا می کند.

هافبک منچستر درباره نماز خواندن مسلمانان بیان کرد: در اسلام ما نماز می خوانیم چون خدا بر ما نماز را واجب کرده است. زمانیکه شما نماز را بشناسید متوجه می شوید این عبادت آمرزش و منتی از سوی خداوند است و ما بر نعمت های بی شمارش شکرگذار هستیم. مثل سلامتی ای که خداوند به ما داده و ما شاکر او هستیم. متوجه می شوید که این زندگی چیزی جز آزمایش نیست. اسلام آفاق تفکر را روی من گشود و من را به فردی بهتر تبدیل کرد.

ستاره فرانسوی درباره داستان مسلمان شدنش گفت: دوستانم مسلمان بودند و من با آنها بسیار صحبت می کردم. من در بسیاری از امور شک داشتم ولی یک بار با آنها نماز خواندم و احساس عجیبی وجودم را فرا گرفت. من از آن روز دیگر مسلمان شدم. ما باید هر روز ۵ بار نماز بخوانیم و نماز رکن دوم اسلام است.

ستاره مسلمان در پاسخ به سوال خبرنگار تایمز درباره آخرت در اسلام گفت: ما مسلمانان اعتقاد به بهشت و جهنم داریم و گمان می کنم که این موضوع در تمام ادیان وجود دارد. ما باید خودمان را برای آینده آماده کنیم. ما باید در این دنیا کارهای خوب انجام دهیم و از فرمان های خداوند پیروی کنیم. هر چه که خداوند از ما می خواهد در قرآن کریم وجود دارد. ما در قرآن همه چیز را داریم و قرآن راهنمای ما است و ما باید خود را برای آخرت آماده کنیم.

منبع: فارس