دبیر سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی گفت: سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در روزهای یکم و دوم اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش حرف شما، کورش خسروی درباره برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در اصفهان اظهار داشت: جذب سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی به جشنواره سیزدهم از مردادماه ۱۳۹۵ آغاز شده است و امیدوار هستیم در این دوره جشنواره شاهد حضور پررنگ‌تر و قوی‌تر سرمایه‌گذاران باشیم.

وی افزود: امیدوار هستیم جشنواره سیزدهم برای نخستین مرتبه چند فرصت سرمایه‌گذاری فن‌آفرینی در قالب ابزارهای جدید تامین مالی مانند صندوق پروژه، صندوق جسورانه یا شرکت‌های دانش‌بنیان پذیرش شده در بازار SME ها به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند عرضه شود.

دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی ادامه بیان کرد: به منظور ارتقای کیفیت فرصت‌های سرمایه‌گذاری، همه این طرح‌ها از مسیر داوری جشنواره، یعنی بخش طراحان کسب و کار و فن آفرینان عبور می‌کنند و در صورت تائید داوران این ۲ کارگروه، طرح‌ها به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شوند.

وی با بیان اینکه سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی روزهای ۱ تا ۲ اردیبهشت ۹۶ هم‌زمان با سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی برگزار می‌شود، تصریح کرد: جشنواره ملی شیخ بهایی هر ساله از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ تسنیم