باطنی افزود: فرآیند انتخاباتی که مراحل مختلفی دارد که در بخش نخست شناسایی نامزدهای و انتخاب نخبگانی داوطلبان جهت حضور در انتخابات شورای شهر است که در این خصوص از ظرفیت تشکل های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی اصفهان استفاده شد و سایتی هم برای تسهیل ارسال رزومه نامزدها به آدرس https://isfahanmajma.ir/cv در اختیار ایشان قرار گرفت و تا تاریخ ۲۱ فروردین نیز در دسترس عموم علاقمندان می باشد.

حجت الاسلام علیرضا باطنی دبیر مجمع نیروهای انقلاب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فرا تحلیل نیوز در خصوص برنامه مجمع نیروهای انقلاب برای حضور درانتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه موثر شورای اسلامی شهر و نقش مستقیم اعضا شورا در رفع مشکلات شهری مردم ، شورای هماهنگی مجمع نیروهای انقلاب از چندین هفته قبل جلسات متعددی برگزار نموده و با نگاه به تجربیات گذشته به یک فرآیند انتخاباتی برای حضور پرشور و مؤثر جریان مومن انقلابی دست پیدا کرده و با تشکیل کارگروهی این فرآیند را عملیاتی نموده است.

دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان بیان کرد: این فرآیند مراحل مختلفی دارد که بخش نخست آن شناسایی نامزدها و کاندیداهای حاضر در انتخابات شورای شهر می باشد . در این خصوص با استفاده از ظرفیت تشکل ها و اعضا حقیقی مجمع و بعضی از معتمدین غیر عضو ، تاکنون تعداد ۱۵۳ نفر شناسایی شده اند و در حد توان به آنها اطلاع رسانی شده است.
این عزیزان و کاندیداهای محترم دیگری که تمایل به حضور در این فرآیند را دارند می توانند جهت ثبت رزومه خود به سایت https://isfahanmajma.ir/cv مراجعه فرمایند.

وی اضافه کرد: در مرحله بعدی جمعی از کارشناسان و مدیران سابق و فعلی در حوزه های شهری و فرهنگی و اجتماعی و… با نامزدهای حاضر در فرآیند مصاحبه های تخصصی انجام خواهند داد و برنامه های ایشان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

باطنی با اشاره به برخی از حواشی و لیست های منتشر شده در گروه های مجازی تحت عنوان لیست نهایی مجمع نیروهای انقلاب این لیست ها را به شدت رد کرد و جزئیات بیشتر این فرایند را منوط به نشست خبری آتی دبیر مجمع نیروهای انقلاب اصفهان نمود و افزود: از جمله مهم‌ترین شاخصه این فرآیند ایجاد فضای بررسی دقیق و کارشناسانه و با فرصت زمانی مناسب جهت شناخت داوطلبان و تحلیل برنامه‌های آنان جهت حضور در شورای شهر خواهد بود که در نهایت در پایان اردیبهشت ماه با رای اعضای مجمع نیروهای انقلاب افراد حاضر در فهرست انتخاباتی برای حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان مشخص خواهد شد و اسامی منتشر شده فعلی صرفا گمانه زنی است.

دبیر مجمع نیروهای انقلاب با اشاره به ظرفیت فضای مجازی و رسانه های رسمی اعلام کرد: سیاست رسانه ای مجمع نیروهای انقلاب اثباتی است و سعی بر معرفی برنامه ها و توانمندی نیروهای متخصص در تراز گام دوم انقلاب برای رفع مشکلات شهری اصفهان خواهد بود و برنامه ای هم برای پاسخ به حواشی روزانه و لحظه ای رسانه ها و گروه های مجازی که هدفمند قصد کاهش انرژی ما را دارند، نداریم.

وی در پاسخ به چرایی تعدد تشکیل قرارگاه و گروهای مختلف انتخاباتی که اعلام موجودیت کرده اند گفت: از هرگونه برنامه و نقدی که باعث حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات شود استقبال میکنیم ولی تخریب و توهین به جریان اصیل انقلابی را بر نمی تابیم.