فیلم های کمدی همچنان با اقبال مواجه شده و مخاطب در کنار آثار اجتماعی فیلم های کمدی را هم دنبال می‌کند.

به گزارش حرف شما، فیلم های سینمایی کمدی امروز با توجه به شهادت امام محمد باقر (ع) تا ساعت ۱۸ در سالن ها به نمایش در نمی آید. اما امروز فیلم های اجتماعی کار خود را از ۹ صبح در سالن های سینما آغاز کردند.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان مولود گفت: فیلم سینمایی ناردون همچنان با اقبال مواجه است ودر تهران ۲۵ سالن سینما در اختیاردارد. این فیلم به فروش ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در شهرستان ها در ۶۰ سالن سینما به نمایش درآمده است.

وی درباره فروش فیلم «دزد و پری» گفت: فیلم سینمایی دزد و پری هم به فروش ۷۸۰ میلیون تومان رسید و در تهران ۸ سالن و در شهرستان ۲۵ سالن سینما در اختیار دارد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران گفت: فروشنده ظرف ۹ روز نمایش به فروش ۳ میلیارد تومان رسید. این فیلم شب گذشته در تهران به فروش ۳۳۰ میلیون تومان دست یافت. فیلم «لانتوری» هم به فروش ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید. و شب گذشته به فروش ۶۵ میلیون تومان رسید.

میثم مزلقانی مدیر دفتر پخش بنیاد فارابی گفت: فیلم در تهران و شهرستان به فروش ۴۲۰ میلیون تومان دست یافت فیلم در سالن های تهران و تعدادی از شهرستان ها در حال اکران است.

سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا گفت: فیلم سینمایی من در تهران به فروش یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومانو در شهرستان به فروش ۳۵۰ میلیون تومان رسید. سینمای این فیلم ۱۹ سالن در تهران و در شهرستان ۱۶ سالن در اختیار دارد.

بنابراین گزارش براساس فروش مکانیزه فیلم سینما «سایه» ۶۲ میلیون تومان ، «سایه های موازی» ۷۶ میلیون تومان و فیلم «دوازده صندلی» به فروش ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

انتهای پیام/ فارس