سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان معتقد است که بازیکنانش باید به خوبی مورد تمجید و تقدیر قرار بگیرند.

به گزارش حرف شما، محمد ناظم‌الشریعه  در خصوص کسب مقام سومی همراه با تیم ملی فوتسال در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا اظهار داشت: خیلی از این اتفاق خوشحالم و به نظرم کسب این مقام برای فوتسال ایران، افتخاری برای تمام ملت ایران است.

این افتخار فقط برای تیم ملی فوتسال نیست
وی افزود: این افتخار نه فقط برای ۲۴، ۲۵ نفر حاضر در تیم ملی فوتسال، بلکه متعلق به همه است و این فقط ما نیستیم که باید خوشحال باشیم. ۸۰ میلیون ایرانی در سراسر کشور و در تمام دنیا باید خوشحال باشند که فوتسال ایران به این موفقیت رسیده است.

امیدوارم این مقام برای اولین بار و آخرین بار نباشد
سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: امیدوارم که این تیم ملی، تیمی نباشد که اولین و آخرین بار به این مقام رسیده است و از این اتفاقات همیشه برای فوتسال ایران و تمام تیم‌های ورزشی کشورمان رقم بخورد و بتوانیم روی سکوی جهانی برویم. من دوست ندارم تاریخ‌سازی ما اولین و آخرین باری باشد که برای فوتسال رقم می‌خورد.

باید همیشه بین ۴ تیم برتر جهان باشیم و روی سکو برویم
ناظم‌الشریعه که پس از ۲۴ سال موفق شد فوتسال ایران را به جمع چهار تیم برتر جام جهانی ببرد و به مقام سومی برساند، گفت: امیدوارم که فوتسال ایران در دوره‌های بعدی هم بتواند همیشه بین چهار تیم پایانی باشد و روی سکو برود. این را خالصانه می‌گویم و امیدوارم این موفقیت‌ها همیشه تکرار شوند.

شاگردانم مردانگی را به رخ کشیدند
وی ضمن تمجید از عملکرد بازیکنانش در این دوره از رقابت‌ها و نمایش تیم ایران مقابل پرتغال، اظهار داشت: دست تک تک بچه‌ها درد نکند. به نظرم بازیکنانم در این دوره به تمام معنا مرد بودند. آنها مردانگی را به رخ همگان کشیدند. شاگردانم کامل در اختیار تیم ملی بودند و خودشان را وقف کردند. به نظرم باید سرتا پای این بچه‌ها را طلا بگیرند که چنین موفقیتی را رقم زدند.

نان یکدلی‌مان را خوردیم
سرمربی تیم ملی فوتسال که از شرایط این تیم در جام جهانی بسیار راضی بود با اشاره به تلاش‌هایی که کادرفنی‌اش انجام دادند، خاطرنشان کرد: دست تک تک اعضای کادرفنی درد نکند که با من یکدل بودند. ما در این دوره از مسابقات نان یکدلی و یکدستی‌مان را خوردیم. به‌واقع هم بازیکنان و هم کادرفنی با هم یکدل بودند.

هر تیمی جای ما بود، از هم می‌پاشید
ناظم‌الشریعه در خصوص بازی با پرتغال و بازگشت نتیجه در شرایطی که تیم ایران ۲ بر صفر از حریف خود عقب افتاده بود، گفت: ما پس از اینکه از حریف عقب افتادیم، روی بازی خودمان تمرکز کردیم. تمرکز خوبی در این بازی داشتیم و شاید هر تیمی دیگری بود و در آغاز نیمه دوم دو گل دریافت می‌کرد، شیرازه‌اش از هم می‌پاشید. خدا هم ما را دوست دارد که کمک‌مان کرد. همین‌طور شهدای عزیز کشورمان که همه چیز را مدیون آنها هستیم.

انتهای پیام/ تسنیم