نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با حضور در یکی از بیمارستان‌های اصفهان از آیت الله سید کمال فقیه ایمانی عیادت کرد.

به گزارش فرا تحلیل نیوز  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با حضور در یکی از بیمارستان‌های اصفهان ضمن عیادت از آیت الله سید کمال فقیه ایمانی از درگاه خداوند متعال شفای عاجل ایشان را مسئلت کرد.

امام جمعه اصفهان در این عیادت از نزدیک در جریان فعالیت‌های درمانی صورت گرفته  قرار گرفت و پیگیر فعالیت‌های درمانی بعدی و روند سلامتی آیت الله فقیه ایمانی شد.

مسئول درمانی آیت الله فقیه ایمانی بیماری ایشان را مربوط به روده اعلام کرد و افزود: با توجه به بیماری قلبی ایشان شرایط درمانی دشواری را در پیش رو داریم که گروه پزشکی ایشان تمام تلاش خود را جهت درمان ایشان انجام خواهند داد.

 آیت الله سید کمال فقیه ایمانی در خانواده‌ای اهل علم و فضیلت در سال ۱۳۱۳ در شهر اصفهان متولد شد. پدر وی سید مصطفی از مجتهدان عصر خود در اصفهان بود.

آیت الله فقیه ایمانی نخستین کسی است که به سفارش امام خمینی (ره) تفسیر انگلیسی قرآن کریم را منتشر کرده است. وی تاکنون خدمات فراوانی را در راه ترویج معارف اسلامی و آموزه‌های دینی انجام داده است.

فعالیت‌های تبلیغی وی محدود به ایران نیست و او برای تبلیغ و گسترش علوم اسلامی به کشورهایی از جمله اتریش، هلند، بلژیک، بوسنی، لبنان، کویت، عراق، هند، پاکستان سفر کرده است.

 فعالیت‌های فرهنگی، تاسیس کتابخانه امیرالمومنین (ع) تأسیس مدارس علمیه، ساخت چند بیمارستان و مرکز درمانی از جمله بیمارستان امام حسین (ع) و سوانح سوختگی امام کاظم (ع)، ساخت واحدهای مسکونی برای طلاب گوشه‌ای از اقدامات این عالم فاضل در راستای ایجاد رفاه برای مردم است.

انتهای پیام