رونمایی از سازمان عنکبوتی ضد انقلاب متصل به سرویس‌های جاسوسی دشمن در مستند ایستگاه پایانی دروغ ضمن اینکه عمق حماقت آن‌ها را آشکار می‌کند باعث شده گرگ ها ی این اردوگاه بیش از پیش به جان هم بیافتند.

به گزارش فرا تحلیل نیوز ، رونمایی از سازمان عنکبوتی ضد انقلاب متصل به سرویس‌های جاسوسی دشمن در مستند ایستگاه پایانی دروغ ضمن اینکه عمق حماقت آن‌ها را آشکار می‌کند باعث شده گرگ ها ی این اردوگاه بیش از پیش به جان هم بیافتند در این میان حسرت بی اعتباری کامل شبهه رسانه اصلی شان نیز در اظهاراتشان بیش از پیش نمایان است.

در فیلمی که در ذیل مشاهده خواهید کرد، «امیر عباس فخرآور» از عناصر ضدانقلاب که عضو تشکلی آمریکایی تحت عنوان «کنگره ملی ایرانیان» است، در واکنشی به انتشار مستند “ایستگاه پایانی دروغ” از ارتباط خود با «نیما زم» گرداننده کانال ضدایرانی «آمدنیوز» و نقش خود و حامیان آمریکایی‌اش در ساخت کانال مزبور می‌گوید.

فخرآور در این ویدئو با حسرت تصریح می‌کند: «از دی ماه ۹۶، آمدنیوز به ارگان رسانه‌ای کنگره ملی ایرانیان تبدیل شد و خودِ روح‌الله (نیما زم) به عضویت هیئت رئیسه سنای کنگره ملی ایرانیان درآمد. ما کانال آمدنیوز را ساختیم تا در مواقعی همچون (اغتشاشات) دی ماه ۹۶، از طریق آن با مردم (اغتشاشگران) ارتباط برقرار کنیم. دفعه اول نبود که جمهوری اسلامی، رسانه های ما را زده بود؛ قبلاً هم در مقاطع مختلف این کار را کرده بود.»