سرپرست تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: عوامل حریف در طول بازی تماشاگران را تحریک کردند و اتفاق امروز یک حرکت از قبل برنامه‌ریزی شده بود.

به گزارش فرا تحلیل، دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند و شهروند ساری در چارچوب لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور در جریان بود، پس از اتمام نیمه نخست و زمانی که تیم‌ها قصد خارج شدن از زمین را داشتند بازیکنان شهروند و گیتی‌پسند به شدت با یکدیگر درگیر شدند و بازی نیمه‌تمام ماند.

مهدی پاسبانی در خصوص اتفاقات رخ داده اظهار داشت: حرکتی که امروز در بازی اتفاق افتاد مهندسی شده بود، اصلاً بحث تماشاگران در میان نبود و چند نفر از عوامل تیم حریف تماشاگران را تحریک کردند.

سرپرست تیم گیتی‌پسند افزود: بعد از پایان نیمه اول یک یا ۲ بازیکن تیم شهروند ساری خیلی در جریان نیمه اول تحریک‌کننده تماشاگران و بازیکنان تیم ما بودند بحث را شروع کردند، مربی ما نیز برای پایان دادن به این بحث وارد شد که متاسفانه این درگیری‌ها اتفاق افتاد.

وی در ادامه بیان داشت: امروز مشکل خاصی نبود، هفته بیست و چهارم لیگ است و در این چند ساله از این اتفاقات در اصفهان رخ نداده بود اما امروز یک حرکت از قبل برنامه‌ریزی شده بود که این کار را انجام دهند؛ امیدوارم با تحقیقات مشخص شود مقصر چه کسی بوده است.

پاسبانی همچنین گفت: اصلاً چاقو و چیز دیگری در کار نبود و جو‌سازی است، تیم شهروند ساری حدود ۱۵ نفر اضافه همراه خود به اصفهان آورده بود که قبل از بازی نیز نسب به این نکته متعجب شدم؛ فکر می‌کنم این‌ها برای بحث‌های از قبل برنامه‌ریزی به این‌جا آمده بودند.

سرپرست تیم گیتی‌پسند افزود: بلافاصله بعد از پایان بازی بازیکنان شهروند وارد رختکن شدند و در حال شلوغ‌بازی بودند، در‌های رختکن باز بود و همه این‌ها صحبت‌ها برای جو‌سازی است.

می‌خواستند خارج از زمین نتیجه بگیرند

افشین کاظمی نیز در همین خصوص اظهار داشت: بازی را عقب بودیم اما یکی از بازیکنان تیم حریف با بی‌احترامی که انجام داد بازیکنان را تحریک کرد که به سمت وی بیایند اتفاق خاصی نیفتاد که ۲ بازیکن حریف به بیمارستان برود.

بازیکن تیم گیتی‌پسند ادامه داد: در ساری، قرچک و در همه جایی که تماشاگران دارند بازی می‌کنیم و ناسزا می‌شنویم اما بازیکنان به تماشاگران بی‌احترامی نمی‌کنند اما امروز می‌خواستند خارج از زمین نتیجه بگیرند.

وی در پایان یادآور شد: تماشاگران اصفهانی همیشه فهیم بوده‌اند و هیچ‌وقت به کسی بی‌احترامی نکرده‌اند، قطعاً این بازی را با نتیجه خوب می‌بردیم و در ۵ دقیقه شهروند را شکست می‌دادیم اما این اتفاقات رخ داد؛ امیدوارم در ۲ بازی آینده نتایج خوبی بگیریم که بتوانیم سرحال به پلی‌آف برویم.

متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد

محمد همدانیان هم بعد از پایان بازی به خبرنگار فارس گفت:  بازیکن شهروند خیلی بد بازی می‌کرد و به عمد بازیکنان ما به خصوص مهدی جاوید را می‌زد، به طاها مرتضوی که دوست من است گفتم که بازیکن تیمش آرام‌تر بازی کند اما متاسفانه همان بازیکن بی‌احترامی کرد و بعد از آن متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد.

مربی دروازه‌بانان گیتی‌پسند عنوان کرد: ندیدم در ورودی به رختکن بسته شود و بازیکنان حریف تازه به زمین می‌آمدند و صحبت می‌کردند؛ در ساری نیز همین حرکات از سوی بازیکن حریف اتفاق افتاد و شهروند آمده بود بازی را خراب کند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس