نهالی که به همت او کاشته شد و پایه نخبه پروری بر شالوده ایمان و انقلاب را بنا نهاد. او به راستی پدر معنوی سمپاد است و نخبگان فراوانی وامدار مجاهدت های خاموش او هستند.

به گزارش خبرنگار فرا تحلیل نیوز مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای پیام تسلیتی صادر کرد
متن پیام به شرح ذیل است

انالله و انا الیه راجعون

۲۴ آبان روز عروج بزرگ مردی بود که فرزندان انقلاب اسلامی در اصفهان فعالیت های فرهنگی او در کانون تربیتی جهان اسلام و مسجد علی علیه السلام را فراموش نمی کنند. تلاش های مرحوم حجت الاسلام دکتر جواد اژه ای و برادرش شهیدش بی شک از خاطرها نمی رود.بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش های خالصانه مرحوم اژه ای در مناصب مختلف نظام اسلامی ادامه یافت و در این میان تاسیس سازمان پرورش استعدادهای درخشان بیشتر از سایر خدمات او می درخشد. نهالی که به همت او کاشته شد و پایه نخبه پروری بر شالوده ایمان و انقلاب را بنا نهاد. او به راستی پدر معنوی سمپاد است و نخبگان فراوانی وامدار مجاهدت های خاموش او هستند.
مجمع نمایندگان شهرستان اصفهان رحلت این دانشمند متعهد و روحانی انقلابی را به همسر ایشان برادران بزرگوار و تمامی شاگردان مکتب تربیتی او تسلیت می گوید و امید دارد ادامه دهندگان راه ایشان فقدان او را برای مقام معظم رهبری جبران نمایند.