کارشناس فوتبال اصفهان گفت: پرسپولیس و تیم امیر قلعه‌نویی از بهترین تیم‌های ایران هستند و اعتقاد دارم اگر تفکرات در زمین چمن فقط فوتبالی باشد، می‌توانیم یک بازی بسیار زیبا را شاهد باشیم.

به گزارش فرا تحلیل نیوز حسین چرخابی در خصوص دیدار سپاهان و پرسپولیس در جام حذفی اظهار داشت: حواشی این بازی بسیار زیاد شده است و امیدوارم بازی را تحت تأثیر نگذارد، دوست دارم این بازی با حواشی به وجود آمده، تحت‌الشعاع قرار نگیرد و اتفاقات بازی تهران تکرار نشود.

کارشناس فوتبال اصفهان افزود: این ۲ تیم در لیگ برتر ۲ بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند اما بازی آن‌ها کیفیت بالایی نداشت، در بازی برگشت دو تیم در حد پایینی ظاهر شدند و کلا ۴ موقعیت هم روی دروازه‌ها ایجاد نشد؛ این در حالی بود که همه فوتبال‌دوستان اذعان داشتند که کیفیت بازی دو تیم همیشه بهتر از دربی و سایر بازی‌هاست.

وی همچنین عنوان داشت: پرسپولیس و تیم امیر قلعه‌نویی در کنار پدیده از بهترین تیم‌های ایران هستند که در این فصل بهتر از سایر تیم‌ها بودند، اعتقاد دارم اگر تفکرات در زمین چمن فقط فوتبالی باشد، می‌توانیم یک بازی بسیار زیبا را شاهد باشیم.

چرخابی در ادامه خاطر‌نشان کرد: خط دفاعی سپاهان ۱۱ گل زده است و در خیلی از حمله‌ها شرکت می‌کند که نشان می‌دهد تیم قلعه‌نویی به فکر فوتبال تدافعی نبوده است و همیشه دوست داشته گل بزند و تقابل فکر و فلسفه قلعه‌نویی و برانکو سبب زیبایی دوچندان بازی شود.

کارشناس فوتبال اصفهان در مورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه بازی بیان کرد: در زندگی‌ام در خصوص نتیجه بازی پیش‌بینی نکرده‌ام، در فوتبال هرچیزی ممکن است و هر اتفاقی در فوتبال می‌تواند سرنوشت توپ و یک تیم را مشخص کند؛ ممکن است بازی در ۹۰ دقیقه تمام شود و ممکن هم هست به ضربات پنالتی کشیده شود.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده در خصوص سهم هواداران دو تیم از ظرفیت ورزشگاه نقش‌جهان و قانون ۵۰ – ۵۰ بیان داشت: تعجب می‌کنم که چرا اگر سازمان لیگ این نامه را زده است آن را روی سایت قرار نمی‌دهد و گره‌ای که با دست باز می‌شود را با دندان باز می‌کند.

چرخابی با بیان این‌که اصفهانی‌ها به مهمان‌نوازی معروف هستند و حتی توریست‌های خارجی نیز به این نکته اذعان دارند، گفت: اگر چنین قانونی قبلا نبوده است باید قبول کنیم حق با باشگاه سپاهان است تا این مشکلات حل شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس