دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند و مس در چارچوب دیدار برگشت فینال لیگ برتر فوتسال به سود تیم مهمان به پایان رسید تا این مس باشد که از قهرمانی خود دفاع می‌کند.

به گزارش فرا تحلیل نیوز، در چارچوب دور برگشت فینال لیگ برتر فوتسال، گیتی‌پسند در ورزشگاه پیروزی اصفهان میزبان تیم مس سونگون ورزقان بود.

سپهر محمدی، محمد شجری، محمد طاهری، سعید احمدعباسی، مهران عالیقدر، حسین حسینی، مهدی جاوید، مسلم اولادقبا، سعید افشاری، آلوز، محمدحسین درخشانی، علی‌رضا جوانان ترکیب گیتی‌پسند را تشکیل می‌دادند.

علی‌رضا صمیمی، سعید مؤمنی، حمید احمدی، فرهاد فخیم، بابک نصیری، سعید تقی‌زاده، ابوالقاسم عروجی، علی‌رضا عسگری، توحید لطفی، کروز، مرتضی عزتی، محمدرضا سنگ‌سفیدی ترکیب تیم مس را تشکیل می‌دادند.

شرح بازی:

دقایق ابتدای این بازی از سوی دوتیم هجومی آغاز شد، میزبان و میهمان به دنبال نفوذ به محوطه جریمه حریف بودند، در یکی از حملات گیتی‌پسند پس دفع ناقص صمیمی دروازه‌بان مس سونگون، توپ به محمد شجری رسید تا وی با یک شوت محکم و سریع اولین کل این دیدار را به ثمر برساند.

بلافاصله پس از شروع مجدد بازی مهاجمان مس سونگون با یک حمله سریع خود را به محوطه جریمه گیتی‌پسند رساندند و در نهایت عسگری گل اول مس را وارد دروازه کرد، ثانیه‌هایی از خوشحالی مس زمانی نگذشت تا سی ثانیه پس از آن جاوید با یک شوت محکم از اواسط زمین مجدداً گیتی‌پسند را از میهمان پیش بیندازد.

اواسط نیمه اول فشار گیتی‌پسند برای گلزنی همچنان ادامه داشت، اما پس از گذشت چند دقیقه از این حملات، مهاجمان مس نیز دست به کار شدند و با پاس‌های کوتاه موقعیت‌های خوبی را به دست آوردند که با درخشش مدافعان گیتی‌پسند توپ از خط دروازه عبور نکرد.

اواخر نیمه نخست و پس از حملات دنباله‌ دار گیتی‌پسند این تیم مجدداً توسط عباسی به گل رسید، عباسی با یک سر توپ و شوت محکم سومین گل تیم خود را وارد دروازه صمیمی کرد.

حملات دوتیم ثمری نداشت تا نیمه نخست با نتیجه ۳ بر یک به سود گیتی‌پسند پایان یابد.

با آغاز نیمه دوم، حملات مس سونگون آغاز شد، بازیکنان مس با کاهش سرعت بازی و مالکیت توپ روند بازی را اداره کردند اما در ادامه مدیریت زمین تغییر کرد و سرخ‌پوشان حملات خود را آغاز کردند.

در ادامه فشارهای مس سونگون این تیم صاحب یک موقعیت خطا شد که در نهایت فخیم با یک شوت محکم توانست توپ را وارد دروازه محمدی کند.

در ادامه بازی این مس سونگون بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و در نهایت تقی‌زاده توانست با استفاده از اشتباه خط دفاعی گیتی‌پسند گل تساوی این دیدار را به ثمر برساند.

پس از گل تساوی حملات مس ادامه‌دار، لحظات آخر نیمه دوم بازی در زمین گیتی‌پسند دنبال شد.

حملات مس ادامه‌دار بود و در نهایت با اشتباه مجددا خط دفاعی گیتی‌پسند فخیم گل برتری تیم خود را به ثمر رساند.
پس از روی آوردن گیتی پسند به سیستم پاورپلی و مس مجدداً به گل رسید.

گل‌ها: محمد شجری دقیقه ۳، علی‌رضا عسگری دقیقه ۳، مهدی جاوید دقیقه ۶، سعید احمد عباسی دقیقه ۱۴، فرهاد فخیم دقیقه ۳۱ و ۳۸، سعید تقی زاده دقیقه ۳۴

کارت زرد: فرهاد فخیم دقیقه ۱۳، مرتضی عزتی دقیقه ۳۷

کارت قرمز:

محدودیت پنج خطایی:

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس