رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از اجرای ۲ طرح ملی در استان خبر داد و گفت: تولید ریل ذوب آهن و راه‌اندازی فولاد اردستان طرح‌های ملی استان اصفهان بوده که به زودی به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش حرف شما، اسرافیل احمدیه با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی رویکرد مهمی است که سعی در تحقق آن داریم تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه دست پیدا کنیم.

وی از افزایش 500 میلیون دلاری صادرات استان اصفهان خبر داد و افزود: با توجه به برنامه اقتصاد مقاومتی در بحث صادرات، باید در سال 95 به یک و نیم میلیون دلار دست یابیم که در 5 ماهه نخست سال جاری 33 درصد از این برنامه که حدود 500 میلیون دلار بوده، محقق شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از معرفی 22 طرح در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد و بیان کرد: در برنامه‌های اقتصاد مقاومتی باید 22 طرح بالای 60 درصد با تسهیلات 204 میلیارد تومانی به بانک معرفی می‌کردیم که این کار عملی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه بیشتر از این تعداد و حدود 3 برابر این مبلغ را به بانک معرفی کرده‌ایم، تا پایان سال جاری این طرح‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

احمدیه از اجرای 2 طرح ملی در استان اصفهان خبر داد و خاطرنشان کرد: در استان اصفهان به زودی شاهد اجرای 2 طرح ملی هستیم که تولید ریل ذوب آهن یکی از این طرح‌ها به شمار می‌رود و به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: همچنین راه اندازی فولاد اردستان یکی دیگر از طرح‌های ملی استان بوده که در سال جاری با پیشرفت 85 درصدی همراه است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از پرداخت  تسهیلات به 143 واحد تولیدی خبر داد و بیان کرد: در استان اصفهان هزینه‌ای بالغ بر 109 میلیارد تومان پرداخت تسهیلات صورت گرفته است که در رشد و توسعه واحدهای تولیدی نقش بسزایی دارد.

انتهای پیام/ تسنیم