معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با بیان اینکه روحانی شهید حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی، یک روحانی متواضع بود گفت: منزل ایشان در قاسم‌آباد یکی از مناطق حاشیه همدان است ضمن اینکه زندگی ایشان نیز بسیار ساده بود.

به گزارش فرا تحلیل نیوز ، حجت‌الاسلام مهدی ارتقایی امروز با تبریک شهادت حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی طی روز گذشته توسط یکی از اشرار سابقه‌دار اظهار کرد: توفیق شهادت نصیب هر کسی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام قاسمی یک روحانی محجوب، خوش‌برخورد و آرام بود گفت: این شهید بزرگوار امام جماعت مسجد حاج کربعلی بود و چندی پیش هم در حوزه علمیه دامغانی به عنوان مسؤول کتابخانه فعالیت می‌کرد.

معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اینکه ایشان مسوول کتابخانه دامغانی هم بود افزود: وقتی به کتابخانه مراجعه می‌کردیم یا در حال مطالعه بود یا کمک به مراجعه‌کنندگان.

وی از ساده‌زیستی این روحانی شهید سخن گفت و ادامه داد: منزل ایشان در قاسم‌آباد، یکی از مناطق حاشیه شهر همدان است ضمن اینکه زندگی ایشان نیز بسیار ساده و بی‌تکلف بود.

ارتقایی با بیان اینکه شهیدقاسمی سه فرزند دارد افزود: دختر بزرگ ایشان سه ماهی است که ازدواج کرده و داماد ایشان هم یکی از طلبه‌های مدرسه علمیه رسول اکرم مریانج است.

وی با بیان اینکه از ایشان یک دختر ۹ ساله و یک پسر کوچک به یادگار مانده است گفت: ایشان آن قدر آرام و محجوب بودند که به قول معروف آزارشان به یک مورچه هم نرسیده بود.

معاون تبلیغ حوزه علمیه همدان با اشاره به اینکه بنده ایشان را یک روحانی موقر و باادب و متواضع می‌شناختم گفت: امیدوارم ایشان با سید و سالار شهیدان محشور شوند.

وی در پایان از مجموعه نیروی انتظامی به خاطر شناسایی و هلاکت قاتل این روحانی شهید قدردانی کرد.

  • منبع خبر : فارس