سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به دو بازی گذشته که امتیازی کسب نکردیم شرایط ما سخت و حیاتی شده و حتما باید ۳ امتیاز این دیدار را کسب کنیم.

به گزارش حرف شما، عبدالله ویسی عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت:با توجه به دو بازی گذشته که امتیازی کسب نکردیم شرایط ما سخت و حیاتی شده و حتما باید 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم بنابراین بچه‌ها با روحیات جدید و تفکرات برنده برای کسب برد وارد زمین می‌شوند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره 5 گل خورده تیمش در چند بازی گذشته افزود: با بررسی گل‌های خورده ‌باید مشخص شود که مشکل از لحاظ دفاعی است یا مسائل دیگر چون اگر گلی خورده می‌شود همه تیم مقصر هستند اما به هرحال ما هم تدابیر دفاعی و تغییرات جدیدی را برای برطرف ساختن این مشکل انجام داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: پدرو و حسین فاضلی از نظر بدنی از تیم عقب بودند ولی تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم که هرچه زودتر به تیم برسند تا از آنها استفاده کنیم.

وی درباره درباره تغییرات بسیار سپاهان بیان کرد: هرجای دنیا وقتی انقلاب می‌شود تبعاتی دارد و باید تاوان این تغییرات داده شود و انقلاب فوتبالی نیز می‌تواند در ورزش و باشگاهی مانند سپاهان اتفاق بیفتد. به هرحال مردم انتظار قهرمانی دارند و ما هم این انتظار را داریم چون شخصیت سپاهان چهره قهرمانی و آسیایی است.

ویسی افزود: کارشناسان واقعی فوتبال و آنهایی که می‌دانند کار ما چه بوده است همه با هم چشم‌انداز خوبی برای آینده تیم داریم اما عده‌ای که منافعشان در باشگاه به خطر افتاده با حاشیه سازی سبب بروز مشکلات شده و  با احساسات مردم بازی می‌کنند.

وی تصریح کرد: تماشاگران واقعی و هواداران سپاهان همیشه دوست داشتنی هستند و ما سعی داریم با تمام وجود نظرات آنها را در تیم اعمال کنیم و سبب خوشحالی آنها بشیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان  خاطرنشان کرد: به هرحال تیمی که 95 درصد آن تغییر کرده زمان می‌برد تا به اوج برسد و هواداران باید صبر باشند. البته یک سری حاشیه پنهان در باشگاه است که به باشگاه و تیم و طرفداران آسیب می‌زند که البته شناخته شده است و با آن مقابله خواهد شد.

وی بیان کرد: به هرحال از بازیکنان با تجربه تیم می‌خواهم که به جوانان کمک کنند و بدانند با یک گل خورده تیم بازنده نیست و در مقابل آن با یک گل زده تیم برنده نیست.

ویسی درباره حضور مدیرعامل جدید باشگاه هم تصریح کرد: با وجود آقای طاهری برنامه‌ها همچون گذشته اجرا می‌شود و ما فقط به دنبال موفقیت هستیم.

وی درباره حریف این هفته تیمش در لیگ برتر هم گفت: سیاه‌جامگان تیمی جنگنده و سرسخت است و ما باید با تمام وجود بجنگیم تا این 3 امتیاز را در اصفهان نگه داریم.

انتهای پیام/‌ تسنیم