سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: باشگاه سپاهان از مربیگری محرم نویدکیا در عرصه‌های مختلف استقبال می‌کند و حاضر هستیم او را به همه کلاس‌های مربیگری مورد نیاز اعزام کنیم.

به گزارش حرف شما، مهدی اخوان با اشاره به آخرین شرایط تیم سپاهان در آستانه دیدار مقابل سایپای البرز اظهار داشت: شرایط تیم سپاهان در حال حاضر خیلی خوب است و بعد از پیروزی هفته گذشته شرایط ما بسیار خوب بوده و بازیکنان تیم شاداب و بسیار سرحال هستند و برای دیدار مقابل سایپا آماده هستند.

وی افزود: در حال حاضر همه بازیکنان از آمادگی بسیاری برخوردار هستند و باید دید در مسابقه روز پنجشنبه چه اتفاقی صورت می‌گیرد اما امیدوار هستم که با توجه به آمادگی بازیکنان و شرایط نسبی تیم، پیروزی را ازآن خود کنیم.

سرپرست تیم سپاهان درباره بازیکنان مصدوم و محروم تیمش در این بازی گفت: تیم ما در این مسابقه همه بازیکنان را در اختیار دارد و هیچ بازیکن مصدوم و مصدومی ندارد.

وی پیرامون پست اینستاگرامی هادی عقیلی و آخرین شرایط او در تیم سپاهان گفت: من هیچ اطلاعی از وضعیت هادی عقیلی ندارم و مسئولان باشگاه در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنند و این موضوع در اختیار ما نبوده و هیچ چیزی از این مسئله اطلاع ندارم.

اخوان با اشاره به استقبال امیر قلعه‌نویی از مربیگری محرم نویدکیا در تراکتورسازی و اینکه آیا او قرار است به جمع مربیان سپاهان اضافه شود یا خیر، گفت: ما از محرم نویدکیا خواهش کردیم که تا نیم‌فصل نخست مسابقات لیگ برتر در تیم حضور داشته باشد اما به دلیل درد زانو، او امکان قبول این مسئله را نداشت و به همین دلیل دیگر در کنار ما نیست.

وی اضافه کرد: با این حال او برای مربیگری در تیم باید مدرک مربیگری خود را دریافت کند تا به عنوان مربی روی نیمکت بنشیند اما باشگاه تلاش می‌کند که او را به بهترین کلاس‌های مربیگری اروپا و آسیا اعزام کند تا او به سرعت مدارک مورد نیاز را برای این مسئله دریافت کند.

انتهای پیام/ تسنیم