مربی اصفهانی تیم ملی اسکیت گفت: حضور ۷ بازیکن ملی‌پوش از استان اصفهان در تیم ملی اتفاق کم نظری است و نشان از توجه به این رشته در سطح استان دارد.

به گزارش حرف شما، احسان حبیب‌آبادی درباره اعزام تیم ملی اسکیت ایران به مسابقات آسیایی چین اظهار داشت: روز 6 آبان‌ماه با 8 اسکیت‌باز در قالب دو تیم بانوان و آقایان برای شرکت در رقابت‌های آسیایی به کشور چین اعزام می‎شویم.

وی تصریح کرد: 7 نفر از ملی‌‎پوشان تیم ملی از استان اصفهان هستند که بنده و فرهاد مهدوی از تهران به عنوان مربیان تیم مشغول به فعالیت هستیم.

مربی اصفهانی تیم ملی اسکیت درباره شرایط تیم ملی قبل از اعزام به رقابت‌های آسیایی، بیان کرد: در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم و پیش‌بینی می‌شود هم در بخش بانوان و در بخش آقایان صاحب چند مدال رنگارنگ شویم.

وی به کشورهای رقیب ایران در رقابت‌های آسیایی اشاره کرد و گفت: چین و چین‌تایپه از رقبای اصلی ما به حساب می‌آیند که آن‌ها نیز چندعنوان قهرمانی در آسیا را در کارنامه خود دارند. همچنین در رشته فری‌استایل و دربخش اسپید اسلالوم در قاره آسیا صاحب سبک هستیم که امیدواریم عناوین قبلی خود را تکرار کنیم.

حبیب‌آبادی اظهار داشت: 4 مرحله اردو برای آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت‌های آسیایی چین برگزار کردیم که در نهایت پس از تست‌های فراوان 8 نفر نهایی جهت اعزام به این رقابت‌ها انتخاب شدند.

وی به حمایت‌های فدراسیون برای هرچه‌بهتر شدن کیفیت اردوها اشاره کرد و گفت: در کنار فدراسیون اسکیت، اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان و هیئت اسکیت اصفهان نیز کمک‌های قابل توجهی در این راستاد به ما داشته‌اند که حضور 7 بازیکن ملی‌پوش از استان اصفهان در تیم ملی اتفاق کم نظری است و نشان از توجه به این رشته در سطح استان است.

انتهای پیام/ تسنیم