به گزارش حرف شما، دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان گفت: تغییر فرماندار شهرستان اصفهان در روز آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخابات که واکنش علما، مسؤولان و مؤثرین انقلابی شهر را به دنبال داشت از نظر مردم انقلابی قابل درک و پذیرش نیست و شائبه سیاسی بودن این تغییر در آستانه انتخابات مفروض است. […]

به گزارش حرف شما، دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان گفت: تغییر فرماندار شهرستان اصفهان در روز آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخابات که واکنش علما، مسؤولان و مؤثرین انقلابی شهر را به دنبال داشت از نظر مردم انقلابی قابل درک و پذیرش نیست و شائبه سیاسی بودن این تغییر در آستانه انتخابات مفروض است.

رضاعلی نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: از علمایی که از جریان وحدت‌ساز جبهه حمایت کردند تشکر کرده و اعلام می‌کنم که حمایت علما موجب دلگرمی فرزندان انقلابی ایران اسلامی است.

وی افزود: جبهه با حمایت گسترده مردم به ویژه متخصصان و نخبگان و عنایت ویژه علما آماده خلق حماسه‌ای جاویدان در تاریخ ایران جهت حل مسائل و تنگناهای معیشتی مردم و نوسازی فضای جامعه برای تحقق اهداف کلان نظام و منویات مقام عظمای ولایت از جمله نهادینه‌سازی پیشرفت و عدالت در تمام سطوح جامعه است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان در خصوص تغییر فرماندار اصفهان نیز بیان داشت: تغییر فرماندار شهرستان اصفهان در روز آغاز ثبت نام کاندیداهای انتخابات که واکنش علما، مسؤولان و مؤثرین انقلابی شهر را به دنبال داشت از نظر مردم انقلابی قابل درک و پذیرش نیست و شائبه سیاسی بودن این تغییر در آستانه انتخابات مفروض است.

نوروزی در ادامه گفت: این تغییر نگرانی‌هایی را در امت انقلابی شهرستان به وجود آورده است که انتظار می‌رود همگان با تمکین به قانون آرامش لازم را برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند فراهم کنند.

وی در پایان بر استفاده از تمام ظرفیت‌های انقلابی و پرهیز از جهت‌گیری جریانی در برگزاری انتخابات تأکید کرد و اذعان داشت: به زودی مسؤولان و دبیران کمیته‌های مختلف جبهه اصفهان معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/ فارس