به گزارش حرف شما، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور  در حاشیه بازدید امروز خود (چهارشنبه 23 فروردین) از ستاد انتخابات کشور، گفت: ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در تهران و سایر استان‌ها فعال شده است. وی با اعلام اینکه “فضای مجازی و حقیقی را رصد می‌کنیم”، ادامه داد: اگر تخلفی انجام شود با آن […]

به گزارش حرف شما، حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور  در حاشیه بازدید امروز خود (چهارشنبه 23 فروردین) از ستاد انتخابات کشور، گفت: ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در تهران و سایر استان‌ها فعال شده است.

وی با اعلام اینکه “فضای مجازی و حقیقی را رصد می‌کنیم”، ادامه داد: اگر تخلفی انجام شود با آن برخورد می‌کنیم.

دادستان کل کشور با اشاره به تأثیر پرونده‌های قضایی در بررسی صلاحیت نامزدها، گفت:‌ قطعاً و مسلماً نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها اگر پرونده‌ای داشته باشند، آن پرونده‌ها به مراکز نظارتی و اجرایی ابلاغ می‌شود و در روند بررسی صلاحیت‌ها تأثیر می‌گذارد.

منتظری با انتقاد از تعدد ثبت‌نام کنندگان در انتخابات ریاست‌جمهوری، تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا چنین وضعیتی وجود ندارد و مطلوب نیست که هر کسی ثبت‌نام کند.

دادستان کل کشور ادامه داد: برخی رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های خارجی از این مسائل سوء‌استفاده می‌کنند، البته این نشان‌دهنده آن است که فضای کشور باز است و مردم نظام را از خود می‌دانند.

انتهای پیام/ تسنیم