در پی تجمع برخی طلاب در اعتراض به وضعیت معیشتی مردم در حوزه علمیه فیضیه قم یک تابلو حاشیه ساز به طرز عجیبی در رسانه های اصلاح طلب پررنگ و تاکنون ده ها تحلیل و گفتگو را درباره آن منتشر کرده اند! گزارش های که روی پیچیده ترین گزارش های پلیسی جهان را هم کم کرده و حتی توانسته افق ‌های جدیدی حتی در حوزه امنیت ملی کشور را نیز باز کند!

به گزارش حرف شما دبیر پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌ا… هاشمیطی یادداشتی احساسی و البته عجیب نوشته است که هاشمی به پلاکارد استخر فرح خندیده است. وی در ادامه یادداشت نیز تصریح کرده چرا در قم پلاکاردی علیه احمدی نژاد بلند نمی شود!به گزارش جهان نيوز، متن کامل این یادداشت به شرح ذیل است: «آقای هاشمی سلام! می‌دانم که به پلاکارد استخر فرح هم خندیدی. مثل لبخندت به تمام تهدیدها و تهمت‌ها. مثل پلاکارد اول انقلاب نابخردان در تبریز که هاشمی با ۳۰۰ چاه نفت آمد! مثل نفرین آن مداح یا تهدید آن فرمانده سابق یا حتی درج آگهی رحلتت در سایت مجلس خبرگان به بهانه هک شدن! و تو در واکنش به همه اینها می‌خندیدی و می‌گفتی: دیگه چه خبر؟! اصلا چرا راه دور برویم. مگر در همین مجمع تشخیص مصلحت، اتاق کنار اتاق شما را آتش نزدند؟ پیامش چه بود؟ یعنی تا بغل گوشت هم می‌تونیم بیاییم. اما تو چه کردی آقای هاشمی؟ فردایش صریح‌ترین حرف‌هایت را زدی. نه در دفاع از خودت، که در دفاع از انقلاب. در دفاع از حق‌الناس. که ما بی مردم، هیچیم. تا مردمی‌ترین انقلاب سده اخیر به‌دست نااهلان نیفتد. چون نهضت زنده بود. چون خطبه‌های جمعه او زنده بود. هاشمی ۸۸ همان هاشمی ۵۸ بود. مثل هاشمی ۹۲ که بوی هاشمی ۴۲ می‌داد. پر از شور و حرارت و انقلابی‌گری. ایستاده در کنار مردم. تا به قول مرحوم آیت‌ا… شیرازی خاطره فتوای تنباکو را دوباره زنده کنی و اعتبار حرف روحانیت را نزد مردم، جانی دوباره ببخشی. تا خاطره تلخ آن پلاکارد بی‌بصیرت را هم از اذهان پاک کنی، همان پلاکاردی که در قم رویش نوشته بودند: به بهشت نمی‌روم، اگر احمدی‌نژاد آنجا نباشد! آقای هاشمی! وقت شما را زیاده نگیرم. احتمالا جمع رفقای قدیم جمع است. امروز تولد شماست. سوم شهریور. پس خواهش دارم هدیه‌ای بدهید و آن طلبه قمی را که پلاکارد استخر فرح را در دست گرفته بود، حلال کنید. آخر امروز همه پشتش را خالی کرده‌اند. هاشمی ستیزی سال‌هاست جایزه دارد. ولی شما او را ببخشید. مقصر جای دیگری است. امان از این بغض و حسد کهنه. برای همه دعا کن آقای هاشمی، تا شاید قلبشان از این کینه‌ها آرام بگیرد. راستی آقای هاشمی، سوالی بپرسم و رفع زحمت کنم، شما می‌دانید با این‌همه حرف‌های علنی احمدی‌نژاد علیه کشور، چرا پلاکاردی علیه او در قم نوشته نمی‌شود؟»لازم به ذکر است در در پی تجمع برخی طلاب در اعتراض به وضعیت معیشتی مردم در حوزه علمیه فیضیه قم یک تابلو حاشیه ساز به طرز عجیبی در رسانه های اصلاح طلب پررنگ و تاکنون ده ها تحلیل و گفتگو را درباره آن منتشر کرده اند! گزارش های که روی پیچیده ترین گزارش های پلیسی جهان را هم کم کرده و حتی توانسته افق ‌های جدیدی حتی در حوزه امنیت ملی کشور را نیز باز کند!

اما نکته خوشمزه ماجرا اینجاست که اگر به قول دبیر پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌ا… هاشمی، واکنش آن مرحوم به پلاکارد حاشیه ساز قم فقط لبخند است، چرا اطرافیان و رسانه های اصلاح طلب اینقدر به این مساله دامن می زنند. البته جواب آن روشن است اصل حاشیه سازی همانند بسیاری از موارد دیگر دلسوزی برای خود آقای هاشمی نیست بلکه بهره برداری سیاسی است که می توان از قبال این پلاکارد حاشیه ساز کرد.

انتهای پیام/جهان نیوز