هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: انبارهای احتکار لوازم خانگی و آهن در اصفهان کشف شده است که پس از طی مسیر قضایی معرفی می شود.

به گزارش  حرف شما محمدعلی شجاعی ظهر یک شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان اصفهان به مناسبت هفته دولت در ارتباط با فعالیت‌های مرتبط با احتکار  کالا در اصفهان اظهار داشت: ما در استان اصفهان از هیچ جریان ملی از جمله مسایل مرتبط با موضوعات اقتصادی و مبارزه با احتکار عقب نیستیم.

وی با بیان اینکه با تشکیل کمیته های مختلف پیش از اینکه برخی مسایل گریبان گیر استان شود راهکاری اندیشیدیم، ابراز داشت: در راستای بحث احتکار، ستاد تنظیم بازار در اصفهان  به خوبی پیش بینی ایام مختلف را داشته است و هماهنگی بسیار خوبی با نهادهای مرتبط داشتیم.

مسیر قضایی لازم در ارتباط با کالاهای کشف شده باید طی شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه در ارتباط با کالاهای کشف شده مسیر قضایی لازم باید طی شود، ابراز داشت: مواردی مانند کشف انبار حبوبات که سیر مورد نظر را طی کرده بود وارد بازار کردیم و با دریافت خروجی این عملیات یک هزار و ۲۰۰ تومان کاهش نرخ کالاهای موردنظر در استان محسوس بود.

وی اضافه کرد: کشفیاتی نیز در ارتباط با لوزام خانگی، آهن و غیره داشتیم که پس از طی مسیر قضایی معرفی می شود.

استان اصفهان از استان های فعال در کشف موارد احتکار کالا بوده است

شجاعی با تاکید بر اینکه استان اصفهان از استان های فعال در کشف موارد احتکار کالا بوده است، گفت: ما تلاش کردیم که اجحافی در حق مردم در این ایام و عاملی برای هجمه سودجویان نشود.

وی تصریح کرد: نکته جالب اینکه پس از کشف تعدادی انبار احتکار، برخی بدون دخالت ما و با خوداظهاری کالاهای احتکاری انبارهای خود را وارد چرخه توزیع کردند.

پاسخ شجاعی به کمپین «فرزندت کجاست»

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در ارتباط با کمپین «فرزندت کجاست» نیز ابراز داشت: دو فرزند پسر دارم، هر دو در ایران زندگی می‌کنند که یکی دندانپزشک و یکی سال پنجم پزشکی را می‌گذراند و وارد بیمارستان شده است.

انتهای پیام/مهر