تیم فوتسال گیتی‌پسند صدرنشین مسابقات لیگ برتر فوتسال در حساس‌ترین دیدار نیم‌فصل به مس سونگون باخت تا اختلاف دو تیم در بالای جدول اندک شود.

به گزارش حرف شما، هفته نهم لیگ برتر فوتسال با برگزاری مهم‌ترین دیدار نیم‌فصل آغاز شد که تیم‌های مس سونگون و گیتی پسند اصفهان در نخستین دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۸ روز گذشته در سالن پورشریفی تبریز به مصاف هم رفتند و در پایان تیم مس سونگون با نتیجه چهار بر سه برابر حریف اصفهانی خود به برتری دست پیدا کرد.

برای مس در این بازی مرتضی عزتی، فرهاد فخیم، علیرضا عسگری و قاسم عروجی گلزنی کردند و گل‌های گیتی پسند را هم مهدی جاوید، سعیداحمدعباسی، و محمدشجری به ثمر رساندند.

این اولین باخت تیم فوتسال گیتی‌پسند در لیگ برتر فوتسال بود و سرخ‌پوشان اصفهانی که بعد از ناکامی در فصل قبل مصمم با جذب بازیکنان ملی‌پوش بیشتر به سمت قهرمانی حرکت می‌کند، در مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی نتیجه را به نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود واگذار کرد.

مس سونگون قهرمان فصل قبل مسابقات لیگ برتر فوتسال که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا هم موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند، در این دوره از مسابقات جدی‌ترین رقیب برای گیتی‌پسند اصفهان محسوب می‌شود.

با این نتیجه گیتی‌‌پسند با یک بازی بیشتر و کسب ۲۲ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و مس سونگون نیز با ۱۷ امتیاز در تعقیب این تیم قرار دارد.

به گزارش فارس، در ادامه این دیدارها امروز نیز اهورا بهبهان با مقاومت البرز، فرش آرای مشهد و سن‌ایچ ساوه، آذرخش بندر عباس و مقاومت قرچک، شهروند ساری و سوهان محمدسیما قم، پارسیان شهر قدس و شرکت ملی حفاری ایران و لبنیات ارژن شیراز با شهرداری ساوه دیدار خواهند کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس