معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تجمع بزرگ بانوان ولایی استان اصفهان روز جمعه با عنوان رهروان زینبی در جوار بقاع متبرکه استان اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش حرف شما، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن امیری اظهار داشت: در دوازدهمین روز از ماه محرم تجمع بزرگ بانوان ولایی استان اصفهان با عنوان رهروان زینبی در جوار حرم مطهر ۴۰ امامزاده عظیم‌الشأن استان اصفهان با شعار لبیک یا زینب (س) برگزار می‌شود.

وی افزود: این ویژه‌برنامه با حضور هیئت‌های مذهبی، دانش‌آموزان و دانشجویان و همچنین با حضور مادران و همسران شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم و اقشار مختلف مردم با همکاری و مشارکت بسیج خواهران و حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همچنین در مراسم رهروان زینبی (س) میثاق نامه‌ای با محوریت پیروی از راه و روش حضرت زینب (س) و دفاع از ارزش‌های دینی و ترویج فرهنگ اسلامی و اهل‌بیت (ع) قرائت و در پایان متن میثاق نامه به شکل طومار به امضا عزاداران حسینی و رهروان حضرت زینب (س) خواهد رسید.

وی تصریح کرد: این مراسم روز جمعه ۲۳ مهرماه مصادف با دوازدهم محرم‌الحرام به‌صورت ویژه و با حضور مسئولان استانی ساعت ۱۵ در جوار حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع) اصفهان و ساعت ۹ در جوار حرم مطهر امامزاده سید الکریم (ع) دولت‌آباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ تسنیم