مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر یک داور قوی دیدار ایران – قطر را سوت می‌زد، احتمالاً کی‌روش را روی سکوها می‌فرستاد.

به گزارش حرف شما، امیر حاج‌رضایی در مورد نمایش ضعیف تیم ملی مقابل قطر و اینکه آیا ایران ضعف‌هایش را به‌زودی برطرف خواهد کرد یا خیر؟ گفت: من گفتم که باید برای شعور مردم احترام قائل باشیم و به همین دلیل اشاره کردم که بازی خوبی انجام ندادیم. البته شرایط تیم ملی شرایط تثبیت‌شده‌ای نیست و معتقدم این تیم نقد جامعی می‌خواهد که زمانش بعد از بازی مقابل چین است. به‌هر حال بخشی از جامعه ما یک جامعه متوهم است که ممکن است ناکامی‌های احتمالی را به برخی صحبت‌ها و نوشته‌ها ربط دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دستاورد مهم ما در این مسابقه گرفتن سه امتیاز بوده و فکر می‌کنم بعد از بازی روز سه‌شنبه می‌توانیم بهتر در مورد تیم ملی صحبت کنیم. بازی مقابل چین هم به‌طور حتم برای ما سخت خواهد بود، چون تیم‌هایی مثل چین یا امارات دیگر مثل گذشته نیستند و در فوتبال پیشرفت کرده‌اند. نکته مهم این است که بتوانیم مشکلات بازی با قطر را برای این بازی ترمیم کنیم. به‌نظر من تساوی مقابل چین در زمین این تیم هم نتیجه خوبی محسوب می‌شود.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از حرکات کی‌روش در کنار زمین عنوان کرد: داوری در مسابقه ایران – قطر بسیار ضعیف بود و معتقدم اگر یک داور قوی این مسابقه را سوت می‌زد، احتمالاً کی‌روش را روی سکوها می‌فرستاد. البته گاهی اوقات اعتراض خوب است به‌شرطی که دچار خسارت جمعی نشود. مطمئناً اگر کی‌روش محروم شود تیم ملی از این موضوع ضربه خواهد خورد.

انتهای پیام/ تسنیم