روزنامه اسپانیایی چاپ کاتالونیا پاسخ اظهارات اخیر کریستین رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی رئال‌مادرید علیه هافبک پیشین بارسلونا را داد.

به گزارش حرف شما، اظهارات اخیر ژاوی هرناندس در مورد لیونل مسی و کریستیانو رونالدو با واکنش تند فوق‌ستاره پرتغالی رئال‌مادرید مواجه شد و او سعی کرد هافبک پیشین بارسلونا را با سه توپ طلایش تحقیر کند. حالا پای یکی از روزنامه‌های چاپ کاتالونیا به این ماجرا باز شده و در کنار کوبیدن رونالدو به حمایت از ژاوی پرداخته است.

ژاوی هرناندس، کاپیتان پیشین بارسلونا چندی پیش در مصاحبه‌ای با رادیو «کادناسر» اسپانیا، گفته بود: رونالدو با وجود آنکه بازیکنی خارق‌العاده‌ای است به پای لیونل مسی نمی‌رسد و به نظر او و همه آنهایی که فوتبال را دوست دارند، مهاجم آرژانتینی بارسلونا بهترین بازیکن دنیا هست، خواهد ماند و قابل مقایسه با سایر بازیکنان نیست مگر آنکه شما طرفدار رئال مادرید باشید.

کریستیانو رونالدو هم که شنبه شب برای اولین بار پس از سه ماه دوری از میادین در پیروزی ۵ بر ۲ رئال‌مادرید برابر اوساسونا به میدان رفت و یک گل هم به ثمر رساند، در واکنش به اظهارات ژاوی گفت: همه می‌دانند که اگر می‌خواهند نام‌شان روی جلد (نشریات) برود باید درباره من صحبت کنند. ژاوی یک بار هم توپ طلا را نبرده، اما من سه بار این کار را کرده‌ام. ژاوی  در قطر بازی می‌کند و چرا درباره این موضوع حرف می‌زند؟ من در شبکه‌های اجتماعی محبوب‌ترین ورزشکار دنیا هستم.

روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا در این باره مقاله‌ای به قلم «لوئیس ماسکارو» چاپ کرده که در آن آمده است: «رونالدو احمق است. او خیلی احمق است.  این توهین نیست چون چیزی که او در مورد ژاوی گفته تنها سزاوار چنین حرفی است. بی‌احترامی به ژاوی بی‌احترامی به فوتبال است، ورزشی که این هافبک کاتالونیایی در بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به طور استثنایی خوب بود».

«بله، ژاوی اکنون در قطر بازی می‌کند. خیر، او توپ طلا نبرده است، اما نام ژاوی در تاریخ به عنوان فوتبالیستی الگو که مورد تحسین و تمجید جهانیان است، باقی خواهد ماند. تنها این نیست، بلکه نام ژاوی در تاریخ به عنوان رفتار فوق‌العاده‌اش در زمین و خارج از زمین، جاودانه خواهد شد. این دو ویژگی به میلیون‌ها توپ طلا می‌ارزد و کریستیانو هرگز این دو ویژگی را نخواهد داشت».

انتهای پیام/ تسنیم