برتری پرگل دیگری از قهرمان اروپا تحت‌الشعاع پیروزی میزبان یورو ۲۰۱۶ در خانه عایب بزرگ دوره گذشته جام‌ ملت‌های اروپا قرار گرفت.

به گزارش حرف شما، شب دوم هفته سوم مقدماتی جام‎‌جهانی ۲۰۱۸ در قاره اروپا با برتری فرانسه در خانه هلند و پیروزی پرگل دیگری از پرتغال دنبال شد.

 در مهم‌ترین بازی، از گروه اول فرانسه با گل پل پوگبا در دقیقه ۳۰ یک بر صفر در آمستردام میزبانش، هلند را شکست داد.

در دیگر بازی‌‌های این گروه، سوئد در خانه ۳ بر صفر بلغارستان را شکست دادو بلاروس مقابل میهمانش، لوکزامبورگ با تساوی یک بریک متوقف شد.

در جدول، فرانسه و سوئد با ۷ و هلند با ۴ امتیاز در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

در گروه دوم، پرتغال، قهرمان اروپا در زمین جزایر فارو به برتری ۶ بر صفر رسیدو به پیروزی‌های پرگل خود ادامه داد.

آندره سیلوا در دقایق ۱۲، ۲۲ و ۳۷، هت‌تریک رقم زد، کریس رونالدوی معروف در دقیقه ۶۵ گل چهارم پرتغال را به ثمر رساند، موتینیو در دقیقه ۹۰ و کانسلو در وقت‌های تلف شده تعداه گل‎‌های پرتغال را به عدد ۶ رساندند.

در سایر بازی‌های این گروه، سوئیس ۲ بر یک در زمین آندورا به برتری رسید و مجارستان ۲ بر صفر مقابل لتونی میزبان صاحب پیروزی شد.

در جدول گروه دوم، سوئیس ۹ امتیازی بالاتر از پرتغال ۶ و مجارستان ۴ امتیازی در صدر حضور دارد.

در گروه هشتم، بوسنی و هرزگوین در زمین خودش ۲ بر صفر قبرس را از سر راه برداشت، استونی در خانه ۲ بر صفر به یونان باخت و بلژبک ۶ بر صفر مقابل جبل‌الطارق میزبان صاحب برتری شد.

بنتکه در ادامه روند خوب خود در دقایق یک، ۴۳ و ۵۵، گلزنی کرد. ویتسل در دقیقه ۱۹، مرتنس در دقیقه ۵۱ و هازار در دقیقه ۷۹ دیگر گل‌های بلژیک را به ثمر رساندند.

با این نتایج در جدول گروه هشتم، بلژیک و یونان ۹ امتیازی اول و دوم هستند و بوسنی با ۶ امتیاز در رده سوم در تعقیب آن‌هاست.

انتهای پیام/ تسنیم