سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: محرم در تمرین صبح امروز سپاهان حاضر شد و با جدیت خداحافظی خود را اعلام کرد.

به گزارش حرف شما، مهدی اخوان پیرامون خداحافظی رسمی محرم نویدکیا از بازی در تیم فوتبال سپاهان و دنیای فوتبال در حاشیه تمرین امروز این تیم، اظهار داشت: محرم در تمرین صبح امروز سپاهان حاضر شد و اعلام کرد که همچنان به صحبت‌های قبلی خود مبنی بر خداحافظی از دنیای فوتبال پای‌بند است و دیگر او را در زمین مسابقه به عنوان بازیکنان نخواهیم دید.

وی در پاسخ به این سؤال که چه برنامه‌هایی باشگاه سپاهان برای اسطوره خواهد داشت، تصریح کرد: مسئولان باشگاه تمایل به همکاری همه جانبه به نویدکیا را دارند و حاضر هستند وی را به کلاس‌های مربیگری خارج از کشور اعزام کنند تا در آینده بتواند در کسوت مربیگری در خدمت سپاهان باشد.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان، گفت: بازی در مقابل ذوب‌آهن آخرین دیدار نویدکیا برای سپاهان بوده است و براساس درخواست محرم بازی دیگری برای خداحافظی وی در حال حاضر در دستور کار نیست.

به گزارش تسنیم، محرم نویدکیا، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان پس از کسب ۹ عنوان قهرمانی در لیگ‌برتر و جام‌حذفی و فعالیت حدودا ۱۷ ساله در فوتبال ایران و اروپا، روز شنبه ۲۴ مهرماه و در بازی مقابل ذوب‌آهن رسماً از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

انتهای پیام/ تسنیم