مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت که عملکرد کارلوس کی‌ روش در تیم ملی قابل تقدیر است.

به گزارش حرف شما، ناصر محمدخانی درمورد پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل کره‌جنوبی گفت: تیم ملی واقعاً حساب‌شده بازی کرد. قبل از این مسابقه گفته بودم که ایران در هر دو بازی رفت و برگشت شش امتیاز از کره خواهد گرفت و مطمئن هستم که در زمین آنها نیز این تیم را شکست خواهیم داد. تیم ما در فاز تهاجمی و تدافعی عملکرد خوبی داشت، هرچند معتقدم کره‌جنوبی خیلی افت کرده است. این کره با آن تیمی که سال‌ها قبل مقابل آن بازی می‌کردیم تفاوت زیادی داشت و نتوانست حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی ادامه داد: این درست است که کره‌جنوبی از لحاظ امکانات و برگزاری یک لیگ حرفه‌ای و منظم، خیلی پیشرفته‌تر از ایران است، ولی استعدادهای ما در فوتبال با کره‌ای‌ها قابل قیاس نیست و باید بگویم که فوتبال در خون ایرانی‌هاست، همین چیزها است که حالا برتری ما را مقابل کره‌ای‌ها رقم می‌زند.

محمدخانی عنوان کرد: عملکرد کارلوس کی‌روش در تیم ملی قابل تقدیر است و ما دیگر قرار نیست با آژان‌کشی به جام جهانی برویم. اگر اتفاق خاصی نیفتد در این دوره هم خیلی راحت راهی جام جهانی ۲۰۱۸ خواهیم شد، ولی بازیکنان تیم ملی نباید مغرور شوند و کار صعود به جام جهانی را تمام‌شده بدانند.

انتهای پیام/ تسنیم