ملی‌پوش اصفهانی تیم تیروکمان جانبازان و معلولان گفت: نسبت به ۳ سال گذشته در بالاترین شرایط آمادگی به سر می‌برم و امیدوارم با کسب مدال دل مردم کشورم را شاد کنم.

به گزارش حرف شما، هادی نوری درباره شرایط و میزان آمادگی وی برای شرکت در مسابقات پارالمپیک ریو اظهار داشت: ۱۰ روز است که در اردوی تهران به سر می‌بریم و نهایت تلاش خود را برای کسب بالاترین میزان آمادگی انجام داده‌ام.

وی افزود: اردوهای بسیار خوبی پشت‌سر گذاشته‌ایم و برای رقم‌زدن بهترین عملکرد به مسابقات ریو سفر می‌کنیم؛ امیدوارم با کسب بهترین نتیجه برای کشورم افتخار آفرینی کنم.

ملی‌پوش تیم تیروکمان جانبازان و معلولان در پاسخ به این سئوال که چه میزان شناختی از حریفان در مسابقات تیراندازی با کمان پارالمپیک ریو دارد، گفت: حریفانی از ایتالیا، انگلیس، آمریکا و کره در این مسابقات حضور دارند و کار بسیار سختی در مقابل ورزشکاران این کشورها در پیش دارم.

وی بیان کرد: در ۳ سال اخیر که عضو تیم ملی تیر‌اندازی جانبازان و معلولان بوده‌ام در بالاترین شرایط آمادگی به‌سر می‌برم و امیدوارم با کسب مدال دل مردم کشورم را شاد کنم؛ من هرچه در توان دارم را این مسابقات خواهم گذاشت.

نوری به کمک‌های مثمر ثمر هیئت جانبازان و معلولان اصفهان به ورزشکاران پارالمپیکی استان اشاره و خاطرنشان کرد: این هیئت چه از نظر روحی و چه از نظر مادی هرچه در توان داشت برای ما انجام داد و با مراسم بدرقه‌ای که برای ورزشکاران اصفهانی برگزار کردند با روحیه‌ای دوچندان پای به پارالمپیک ریو می‌گذاریم.

انتهای پیام/ منبع تسنیم