سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: برای کسب مدال برنز جام جهانی، همه یکدل و متحد هستیم و می‌خواهیم اولین مدال جام جهانی را بگیریم.

به گزارش حرف شما، محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال در گفت‌وگو با شبکه فاکس تی وی درباره حضور تیمش در شهر کالی و تجربه‌ای که در شهرهای بوکارامانگا و مدجین کسب کردند، اظهار داشت: تمامی این شهرها زیبا بوده و مردم میهماندوستی دارند. امیدوارم شهر کالی برای ما خوش یمن باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که کادر فنی تیم ایران چه تدابیری اندیشیده تا نسبت به تایلند که عنوان چهارم را به‌دست آورده رتبه بهتری کسب کند،  گفت: ما بعد از ۲۴ سال حضور در جام جهانی، اکنون بین برترین‌های جهان قرار گرفته‌ایم. تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا هنرنمایی‌مان را کامل کنیم و اولین مدال جام جهانی  را به‌دست آوریم. همه ما یکدل هستیم تا با حمایت مردم عزیز ایران به این مهم برسیم.

سرمربی تیم ملی درباره بازی با پرتغال و ریکاردینیو، بازیکن این تیم خاطرنشان کرد: تیم پرتغال بازیکنان خوبی دارد. ما همیشه در فوتسال می‌گوییم یک تیم برنده است، نه یک نفر. ریکاردینیو بازیکن برزگی است، اما نباید فراموش کنید که ایران نیز تیم بزرگی است.

ناظم‌الشریعه در پاسخ به این سؤال که نظرتان درباره حضور در کلمبیا و اینکه از حضور در این کشور چه تجربه‌ای کسب کرده‌اید، گفت: برای اولین بار در کلمبیا حضور داشتیم. این کشور جالب و دیدنی بود و با فرهنگ مردم این کشور آشنا شدیم. در آمریکای جنوبی که فوتسال در آن معتبر است، فوتسال خوبی بازی کردیم. مردم کلمبیا در هر سه شهری که حضور داشتیم، ما را مرتباً تشویق کردند و این امر نشان می‌دهد که فوتسال ما به فوتسال آمریکای جنوبی بسیار نزدیک است.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار روزنامه کلمبیا در خصوص میزان آمادگی تیم ملی فوتسال کشورمان قبل از بازی با پرتغال گفت: شرایط و فشار مسابقات سخت بود و بازیکنان‌مان خسته هستند، اما ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه چه بازیکنانی را در این بازی در اختیار ندارد، گفت: قدرت بهادری که در بازی اول مقابل اسپانیا مصدوم شد و محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی فوتسال را که به‌دلیل مصدومیت در بازی با روسیه از دست دادیم، در اختیار نداریم.

ناظم‌الشریعه درباره حضور در این تورنمنت بزرگ و اینکه تا چه حدی برای تیم ایران حائز اهمیت است، گفت: شرکت در این مسابقات فوق‌العاده بود. ما دوست داریم فوتسال ایران را به همه نشان دهیم. ما ۱۱ دوره قهرمان آسیا شدیم و این امر نشان می‌دهد که در جهان می‌توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم. از لحاظ امکانات ضعیف هستیم و  با نگاه ویژه حمایتی کشورمان در عرصه‌های جهانی و آسیایی می‌توانیم موفق باشیم.

انتهای پیام/ تسنیم