یک رسانه اسپانیایی ادعا می‌کند که توانسته محتوای آنچه کریستیانو رونالدو برای نشان دادن نارضایتی‌ خود از رویکرد هواداران رئال مادرید به آنها گفت را تشخیص دهد.

به گزارش حرف شما، هواداران رئال مادرید این روزها دل خوشی از تیم‌شان ندارند به‌خصوص پس از تساوی خانگی یک – یک شنبه شب که سومین تساوی متوالی آنها در لالیگا بود و با صدای سوت و هوی بازیکنان زین‌الدین زیدان را تا تونل منتهی به رختکن‌ها بدرقه کردند. در این میان اما برای یکی از بازیکنان کهکشانی‌ها تحمل هو شدن از سمت هواداران خودی سخت‌تر بود و او که کسی نبود جز کریستیانو رونالدو.

مهاجم پرتغالی رئال مادرید که در این فصل در پنج بازی‌اش در لالیگا تنها یک گل زده است و این ضعیف‌ترین شروعش از فصل ۱۱-۲۰۱۰ محسوب می‌شود، با اینکه پاس تنها گل تیمش را به گرث بیل داد، از انتقاد هواداران در امان نبود و زمانی که صدای هو و سوت هواداران رئال مادرید را از سکوها شنید، از کوره در رفت و زیر لب چیزهایی گفت.

اکنون شبکه «دپورتیوو کواترو» اسپانیا ادعا کرده است که غرولندهای رونالدو خطاب به هواداران رئال‌ بوده است و او در واکنش به ابراز نارضایتی آنها گفته است: چقدر کم صبر هستید!

تساوی یک – یک رئال برابر ایبار در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو چهارمین بازی متوالی است که رونالدو در آن گل نمی‌زند و این اتفاق از بدو ورود او به جمع سفیدپوشان مادرید در تابستان سال ۲۰۰۹ بی‌سابقه بود.

انتهای پیام/ تسنیم