مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از افتتاح ورزشگاه نقش جهان اصفهان تا پایان شهریورماه امسال خبر داد.

به گزارش حرف شما، محمد سلطان حسینی در مراسم افتتاح خانه ورزشی روستای مهیار شهرضا در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به افتتاح ۱۱ پروژه شاخص ورزشی و ۳۱ خانه ورزش روستایی در استان اصفهان در هفته دولت امسال اظهار داشت: این طرح‌ها در مجموع با اختصاص با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به بهره‌برداری از فاز اول زمین چمن مصنوعی شهرستان شهرضا افزود: از جمله پروژه‌های شاخص این هفته می‌توان به افتتاح سالن ورزشی زیادآباد میمه و ونداده و مبارکه و استخر شهرهای کوهپایه و کاشان اشاره کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان افتتاح ۳۱ باب خانه‌های ورزش روستایی در برخی از شهرستان‌های استان را نیز از جمله دیگر برنامه‌های هفته دولت اعلام کرد و افزود: از این تعداد خانه ورزش روستایی ۱۵ باب در کاشان، ۶ باب در شهرضا، ۵ باب در اصفهان، یک باب در فریدن، یک باب در مبارکه و ۳ باب در تیران و کرون قرار دارد.

وی با بیان اینکه مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان نیز تا پایان شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: یک میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز سرویس بهداشتی و رختکن مجموعه ورزشی قدس شهرضا اختصاص پیدا می‌کند.

انتهای پیام/ منبع تسنیم