مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در آینده نزدیک به بالای جدول رده‌بندی لیگ برتر می‌رسد.

به گزارش حرف شما، علی چینی در مورد آخرین بازی استقلال در تعطیلات لیگ برتر و اولین بردی که به‌دست آورد، گفت: خوشبختانه روند روبه‌رشدی داشتیم و امیدوارم سیر صعودی‌مان را ادامه دهیم. مطمئناً استقلال با تلاش کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه به بالای جدول می‌رسد. اطمینان داشته باشید که این اتفاق رخ خواهد داد.

وی در ادامه در واکنش به اینکه گفته می‌شود قرار است کادر فنی استقلال سیستم بازی این تیم را بعد از تعطیلات تغییر دهد، تأکید کرد: قرار نیست تغییر سیستم بدهیم. البته گاهی اوقات پیش می‌آید که منصوریان با توجه به شرایط بازی و خصوصیات تیم‌های دیگر، تغییراتی را انجام می‌دهد، ولی در مجموع سیستم تیم ما مشخص است.

مربی تیم فوتبال استقلال همچنین درباره بازگشت بختیار رحمانی به ترکیب ثابت این تیم اظهار داشت: بختیار در بازی مقابل ذوب‌آهن نمایش خوبی داشت. او یک بازیکن بزرگ و باهوش محسوب می‌شود و خودش می‌داند که در چه موقعیتی قرار دارد. مطمئن باشید که رحمانی جا برای بهتر شدن دارد و در آینده از او بیشتر خواهید شنید.

چینی در پایان تصریح کرد: من از هواداران استقلال تشکر می‌کنم که صبوری کردند و امیدوارم آنها همیشه حامی تیم باشند. هواداران واقعی استقلال بدانند که روزهای خوب این تیم در راه است.

انتهای پیام/ تسنیم