عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی گفت: سرمربی آینده تیم ملی کشتی فرنگی باید جوان بوده و از سویی سابقه مدیریت داشته باشد.

به گزارش حرف شما، محمد دلیریان در خصوص خداحافظی محمد بنا از دنیای کشتی و مربیگری اظهار داشت: بنا باید بعد از المپیک لندن می‌رفت تا خداحافظی باشکوهی داشته باشد. از ابتدا مخالف حضور محمد بنا بودم اما اکنون معتقدم نتایج تیم کشتی فرنگی خوب بود و وی باید می‌ماند.

وی افزود: وی بعد از المپیک ریو اعلام کرد می‌مانم اما نمی‌دانم چه شد که رفت. هنوز جلسه‌ای برای انتخاب جایگزین وی برگزار نشده و من نیز تنها یک رای دارم و از بین ۳ کاندیدایی که اسمشان مطرح شده یک نفر را شایسته می‌دانم.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: چون قرار است جوانگرایی انجام دهیم باید سرمربی تیم نیز جوان باشد و قطعا چنین فردی با سابقه مدیریت می‌تواند تیم را به خوبی هدایت کند.

دلیریان در پاسخ به این سوال که این مشخصات گفته شده بیشتر به حسن رنگرز شباهت دارد، عنوان کرد: من اسمی از رنگرز نیاوردم اما باید سرمربی جوان باشد. سرمربی باید مدیریت هم کرده باشد.

وی ادامه داد: به سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی باید تضمین داده شود که تا المپیک ۲۰۲۰ خواهد ماند که وی نیز بتواند با آرامش برنامه‌ریزی انجام دهد. اینکه وی انتخاب و ۶ ماه دیگر عزل شود خوب نیست و نباید به وی فشار آورد.

قهرمان سابق کشتی فرنگی کشورمان در ارتباط با نتایج تیم کشتی فرنگی جوانان گفت: عملکرد مدالی فرنگی‌کاران جوان خوب نبود ولی باید گزارش مسابقات را ببینیم. به اعتقاد من ژاپنی‌ها دورخیز بلندی برای المپیک ۲۰۲۰ که میزبانش هستند انجام داده‌اند و از هم اکنون ۴ طلا را برای این تیم کنار بگذارید.

انتهای پیام/ تسنیم