استاندار اصفهان گفت: ارائه خدمات الکترونیکی و اجرای کامل طرح “جی نف” می‌تواند در خدمت رسانی صحیح به مردم، کاهش ترافیک و آلودگی هوا، افزایش بهره‌وری و بالا رفتن سطح رضایتمندی مردم موثر باشد.

به گزارش حرف شما، رسول زرگرپور در دیدار مدیران پست استان، اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت و مجلس تصمیم گرفتند که پست، دولتی بماند، بستری فراهم شد که این بخش قدم‌های بلندی بردارد که نقطه عطفی برای فعالیت‌های این اداره کل است.

وی با اشاره به جایگاه حاکمیتی پست، گفت: جایگاه‌های تصدی‌گری می‌تواند به بخش خصوصی واگذار شود و خوشبختانه در فرایند ادارات کل پست تکلیف به درستی روشن شد.

استاندار اصفهان افزود: در کنار تمامی اقدامات و فعالیت‌های پست از منظر حکومتی چند خدمت این اداره کل از جمله اجرای دولت الکترونیک و تکمیل طرح “جی نف” برای دولت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه ریاست جمهوری تاکید زیادی بر استقرار دولت الکترونیک دارد، تصریح کرد: یکی از ارکان استقرار دولت الکترونیک اقدامات پست است.

زرگرپور افزود: از جمله خدمات مهمی که پست می‌تواند در تحقق دولت الکترونیک نقش ایفا کند به نتیجه رساندن هرچه سریع‌تر طرح “جی نف” است تا با اجرای این طرح‌ها بخشی از معضلات کلان همچون ترافیک و ترددهای شهری و آلودگی هوا حل شود.

وی گفت: ارائه خدمات الکترونیکی و اجرای کامل طرح “جی نف” می‌تواند در خدمت رسانی صحیح به مردم، کاهش ترافیک و آلودگی هوا، جلوگیری از اتلاف وقت، کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره وری و بالا رفتن سطح رضایت مندی مردم موثر باشد.

استاندار اصفهان به پلاک کوبی و کدپستی نیز اشاره کرد و افزود: ارائه کدپستی در سرشماری نفوس و مسکن بسیار موثر است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تبریک موفقیت پست اصفهان در کسب رتبه نخست کیفیت در مجموعه استان‌های بزرگ کشور، گفت: این موفقیت نتیجه تلاش و همت همه همکاران پست استان است و امیدواریم با تلاش و کوشش بیشتر این جایگاه حفظ شود.

انتهای پیام/ تسنیم