برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان در اصفهان و مسابقات شنای سالمندان از مهمترین اخبار ورزشی روز استان است.

به گزارش حرف شما، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان استان اصفهان روزهای ۱۱و ۱۲ شهریورماه در سالن پوریای ولی مجموعه ورزشی نصر با حضور ۲۳ شهرستان برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها که حکم انتخابی تیم استان را دارد براساس تقویم هیئت استان اصفهان است که نفرات برتر به عضویت تیم استان درخواهند آمد تا برای مسابقات کشوری که در مهرماه برگزار می‌شوند، حضور یابند.

نایب‌رئیس بخش آقایان هیئت کشتی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه هیئت استان بعد فرهنگی را نیز در نظر می‌گیرد این رقابت‌ها با عنوان یادواره پهلوان حیدر تباشیری به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

ایرج حیدری افزود: خانه کشتی پتانسیل برگزاری مسابقات را ندارد و این مکان تنها برای برپایی اردوهای ملی و استانی مناسب است به همین دلیل تصمیم گرفتیم در پوریای ولی انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون نزدیک به ۳۷۰ نفر از ۲۳ شهرستان اصفهان  در این مسابقات ثبت نام کرده‌اند که نفرات منتخب برای مسابقات قهرمانی کشور آماده می‌شوند.

پایان مسابقات نونهالان هندبال پسران جام المپیاد محلات اصفهان

مسابقات نونهالان هندبال پسران جام المپیاد محلات اصفهان متولدین ۱۱/۱۰/۸۰ پس از برگزاری ۶۰ بازی در سالن شهید نصر از ۲۴ تیم ۱۶ تیم به ۲ گروه دسته برتر و زیرگروه راه یافتند که پس از انجام ۹۲ بازی در دسته برتر تیم‌های خمینی‌شهر، فولادمبارکه سپاهان به ترتیب اول و دوم شدند و تیم‌های نجف‌آباد و اصفهان به طور مشترک سوم شدند .در زیرگروه نیز تیم ناحیه ۳ به مقام قهرمانی رسید و تیم‌رای پیشگامان و رهنان به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین، مسابقات جوانان هندبال دختران جام المپیاد محلات اصفهان با قهرمانی فولادمبارکه سپاهان به پایان رسید . در فینال مسابقات جوانان هندبال دختران متولدین ۱۱/۱۰/۷۶ جام المپیاد محلات اصفهان ۲ تیم فولادمبارکه سپاهان و اصفهان به مصاف هم رفتند که فولادمبارکه سپاهان با نتیجه ۱۸ بر ۱۷ از سد حریفش گذشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده‌بندی نیز خمینی‌شهر  از سد تیم نجف‌آباد گذشت و به سومی رسید.

در فینال مسابقات نونهالان هندبال دختران متولدین ۱۱/۱۰/۸۰ جام المپیاد محلات اصفهان ۲ تیم فولادمبارکه سپاهان و شاهین‌شهر مدنی به مصاف هم رفتند که فولادمبارکه سپاهان از سد حریفش گذشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده‌بندی نیز شاهین‌شهر فتحی با حساب ۱۵ بر ۹ از سد تیم نجف آباد گذشت.

مسابقات شنای سالمندان به میزبانی سازمان ورزش شهرداری اصفهان برگزار می‌شود

مسابقات شنا ویژه سالمندان با هدف ترویج و توسعه ورزش‌های آبی، با حضور علاقمندان در رده‌های سنی (۵۰ تا ۵۵)، (۵۶ تا ۶۰) و (۶۱ تا ۷۰) در ۲ بخش آقایان و بانوان در استخر سلمان برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این دوره از مسابقات می‌توانند برای ثبت‌نام به استخر سلمان واقع در خیابان حکیم نظامی، خیابان حسین‌آبادی، جنب مسجد اعظم مراجعه  کنند. حضور در این مسابقات برای عموم آزاد و به صورت رایگان بوده و در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

تیم والیبال ساحلی  شهرداری اصفهان با شکست تیم قم راهی مرحله نیمه نهایی شد

تیم والیبال ساحلی شهرداری اصفهان متشکل از بابک گیویان‌پور و امیر نساج به عنوان بازیکن و به مربیگری مهرداد سلطانی و سرپرستی غلامعلی امیری در مسابقات والیبال ساحلی کلان شهرهای ایران شرکت دارد با شکست تیم قم موفق به صعود به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات شد.

تیم اصفهان در ۲ گیم متوالی و با نتایج ۲۵-۱۵ و۲۱-۷ موفق به شکست این تیم شد. تیم اصفهان روز گذشته با ۲  پیروزی و یک شکست موفق شد به این مرحله راه پیدا کند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات هم تیم شایسته به مصاف رشت میزبان قدرتمند این دوره از مسابقات خواهد مسابقات خواهد رفت. در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی تیم مشهد صعود خود را قطعی کرده و منتظر است تا حریف خود را از بین ۲ تیم ارومیه و کرج شناسایی کند.

انتهای پیام/تسنیم