استاندار اصفهان در پاسخ به سئوالی پیرامون استعفا یا برکناری‌اش با بیان اینکه هر تصمیمی که هیئت دولت بگیرد مناسب‌ترین تصمیم است، گفت: درباره استعفا و برکناری من از دولت سئوال کنید.

به گزارش حرف شما، در هفته‌های گذشته، اخبار متناقضی درباره استعفا یا برکناری رسول زرگرپور، استاندار اصفهان مطرح شده و این اخبار در رسانه‌های گروهی بازتاب‌های مختلفی به‌دنبال داشته است.

با این حال دولت تا‌کنون درباره این موضوع واکنشی نداشته و این مسئله سبب شده که موضوع دیگر در صدر اخبار رسانه‌های گروهی استان اصفهان نباشد.

هفته گذشته سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد که تصمیمی در این باره اتخاذ نشده و در صورت تغییر موضع وزارت کشور، درباره آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

رسول زرگرپور، استاندار اصفهان، صبح امروز در حاشیه زنگ بازگشایی مدارس استان در هنرستان دخترانه فضیلی اصفهان، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در پاسخ به سئوالی پیرامون استعفا یا برکناری‌اش از استانداری اصفهان اظهار داشت: این سئوال را از دولت بپرسید نه از من.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا از استانداری اصفهان استعفا داده یا دولت به دنبال برکناری وی است، گفت: هر تصمیمی که هیئت دولت بگیرد مناسب‌ترین تصمیم است و در آینده می‌بینیم که چه می‌شود.

به گزارش تسنیم، پس از انتشار اخباری مبنی بر استعفای رسول زرگرپور از استانداری اصفهان، گزینه‌هایی برای جانشینی وی در رسانه‌ها مطرح شدند که هیچ یک از این اخبار از سوی مسئولان دولتی تأیید یا تکذیب نشده‌اند.

رسول زرگرپور، معاون سابق امور آب وزارت نیرو و قائم مقام سابق شرکت مپنا، ۳۱ شهریور سال ۹۲ با نظر هیئت دولت و در بین چند گزینه مطرح دیگر، به عنوان استاندار اصفهان انتخاب شد.

گفته می‌شود با مطرح شدن شایعه استعفا یا برکناری وی طی هفته‌های گذشته، برخی چهره‌های شاخص استان اصفهان نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند و خواستار تداوم حضور وی در این استان شده‌اند.

انتهای پیام/ تسنیم