در مراسمی از سهراب مرادی وزنه‌بردار اصفهانی و کیانوش رستمی وزنه‌بردار باشگاه ذوب‌آهن که در میدان المپیک ریو موفق به کسب مدال طلا شده بودند تجلیل به عمل آمد.

به گزارش حرف شما، به همت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مراسم تجلیل از افتخارآفرینان المپیکی و تیم‌های ورزشی این باشگاه شامگاه چهارشنبه برگزار شد.

در این مراسم رسول زرگرپور استاندار اصفهان، محمد سلطان‌حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان، هراتیان رئیس هیئت فوتبال اصفهان، فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس، مسئولان شهرستان لنجان، هیئت مدیره ذوب‌آهن، تیم فوتبال این باشگاه حضور داشتند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در این مراسم اظهار داشت: با وجود مشکلاتی که در سال‌های اخیر گریبان‌گیر صنعت فولاد کشور بوده، باشگاه ذوب‌آهن همچنان تلاش کرده که در خدمت‌رسانی در عرصه ورزش یکی از بهترین باشگاه‌های فرهنگی ورزشی کشور باشد.

وی با تقدیر از حمایت‌های مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن افزود: این موفقیت‌ها حاصل تلاش تمام مجموعه ذوب‌آهن از جمله پرسنل و کارگران زحمتکش این مجموعه است که با زحمات خود زمینه را برای موفقیت باشگاه فراهم می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: در سال‌های اخیر موفقیت‌های بسیاری به دست آورده ایم؛ تیمی که در حال سقوط به دسته یک و در مشکلات مالی غوطه‌ور بود اکنون به اخلاق‌مدارترین باشگاه و طلایه‌دار فوتبال ایران تبدیل شده و امسال هم ۲ ورزشکار ما در المپیک درخشیدند که بسیار برای ما مایه افتخار بود.

وی با اشاره به تجلیل از کیانوش رستمی و سهراب مرادی ۲ ورزشکار طلایی المپیک در این مراسم بیان کرد: وزنه‌برداری رشته‌ای است که نخستین مدال المپیک و نخستین مدال آسیایی را برای کشور و نخستین مدال طلای المپیک را در تاریخ ورزش اصفهان به ارمغان آورد و امیدواریم این موفقیت‌ها همچنان ادامه یابد.

به گزارش تسنیم، در این مراسم از سهراب مرادی وزنه‌بردار اصفهانی و کیانوش رستمی وزنه بردار باشگاه ذوب‌آهن که در میدان المپیک ریو موفق به کسب مدال طلا شده بودند تجلیل به عمل آمد.

همچین تیم‌های قهرمان ذوب‌آهن، تیم فوتبال و یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تجلیل شدند.

انتهای پیام/ تسنیم