واژگونی اتوبوس در محور شهرضا- اصفهان با ۳ کشته و ۳۹ مصدوم، برخورد دو سواری پراید و تریلر با یک کشته و ۸ مصدوم و ۵ مصدوم در تصادف سمند و ماکسیما در سه‌راهی درچه اصفهان ازجمله مهم‌ترین حوادث اصفهان است.

به گزارش حرف شما، اتوبوس اسکانیا که از قم عازم شیراز بود، حادثه آفرید. واژگونی یک دستگاه اتوبوس ۱۸ دقیقه بامداد امروز جمعه در ۱۰ کیلومتری شهرضا رخ داد که در پی این حادثه ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

مأموران امداد و نجات پس از انجام اقدامات درمانی ۳۹ مصدوم این حادثه را که شامل ۱۱ زن، ۲۴ مرد و ۳ کودک بودند به بیمارستان‌های امیرالمؤمنین (ع) شهرضا، امین، الزهرا (س) و کاشانی اصفهان منتقل کردند.

بنا به اعلام شاهدان این حادثه یک مرد و دو زن براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

تصادف سمند و ماکسیما ۵ مصدوم بر جا گذاشت

روز گذشته در تصادف خودروی سمند و ماکسیما در سه‌راهی درچه ۵ نفر مصدوم شدند که مصدومان این حادثه ۳ مرد و ۲ زن بودند. مصدومان این حادثه به بیمارستان اشرفی خمینی‌شهر منتقل شدند، علت این حادثه در دست بررسی است.

تصادف ۲ سواری پراید و یک تریلر یک کشته و ۸ مصدوم داشت

روز گذشته تصادف دو سواری پراید و یک تریلر در اتوبان فرودگاه اصفهان یک کشته و ۸ نفر مصدوم شدند.

در پی اعلام این حادثه دو دستگاه آمبولانس به همراه یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند که در این حادثه یک کودک ۱۰ ماهه براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

۸ مصدوم این حادثه، ۶ زن و ۲ مرد بودند که به بیمارستان‌های کاشانی و امین اصفهان منتقل شدند.

انتهای پیام/ تسنیم